کد خبر: 115906 A

وزنه‌برداری ما در لهستان تحقیر شد؛

من با این وضعیت باید یک تصمیم جدی بگیرم چون روزهای قهرمانی من در حال سپری شدن است و بهترین روزهای عمرم دارند تباه می‌شوند و باید یک تصمیم جدی برای آینده‌ام بگیرم.

قهرمان سابق وزنه برداری کشورمان گفت: عملکرد تیم ملی وزنه برداری کشورمان در مسابقات جهانی لهستان خیلی تأسف‌آور بود.

کیانوس رستمی در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا اظهار داشت: عملکرد تیم ملی وزنه برداری ایران در مسابقات جهانی لهستان خوب نبوده و برای کشور ما خیلی تأسف‌آور بود. کشوری که در چندین وزن همیشه قهرمان بود اما تا روز آخر مسابقات، هیچ مدالی نگرفته بود که نشانه ضعف ما است، البته این ضعف ورزشکار نیست و ضعف مسئولان است که نتوانستند تیم را جمع و جور کنند و فقط به خاطر یک نفر این اتفاقات افتاد.

وی افزود: چرا سلیمی، انوشیروانی، نصیرشلال و رستمی الآن در تیم ملی ایران نیستند؟ فقط به خاطر ادب و احترام و نظم و انضباط این اتفاقات افتاد؟ ما حرف بدی زدیم که گفتیم در اردوی تیم ملی ادب و احترام می‌خواهیم و دوست داریم نظم و انضباط در اردو باشد؟ وقتی ادب و احترام نباشد، قهرمانی هم فایده‌ای ندارد.

مدال‌آور المپیک لندن ادامه داد: واقعا به ما در این دوره ظلم شد، خیلی هم ظلم شد چرا ما باید الآن در خانه باشیم و مدال نگیریم؟ اگر در مسابقات جهانی لهستانی بودم، به جز کسب مدال، رکورد دنیا را هم تغییر می‌دادم. امسال می‌توانستم رکورد دنیا را تغییر بدهم چون خیلی سر حال و آماده بودم. از روزی که مسابقات جهانی لهستان شروع شده، خواب و خوراک ندارم که چرا در این دوره نیستم و نمی‌توانم برای کشورم افتخار آفرینی کنم. چطوری این ظلمی که بد شده را می‌خواهند جبران کنند؟

وی افزود: آقایان می‌گویند در تیم ملی وزنه‌برداری ایران جوانگرایی کرده‌اند. قبل از مسابقات هم می‌گفتند با همین تیم چندین مدال در لهستان می‌گیریم و قهرمان می‌شویم. می‌گفتند اگر قهرمانان المپیکی نباشند اصلا مهم نیست و تیم تازه‌ای می‌سازیم. الآن آقایان کجا هستند؟ عرق ملی به ما اجازه نمی‌دهد در یک کشور دیگر بازنده باشیم. وقتی بچه‌های ما نمی‌توانند در چنین مسابقاتی مدال بگیرند، دلمان می‌شکند و فقط حرص می‌خوریم که به خاطر یک نفر وزنه‌برداری ما تحقیر شد.

رستمی در پایان گفت: من با این وضعیت باید یک تصمیم جدی بگیرم چون روزهای قهرمانی من در حال سپری شدن است و بهترین روزهای عمرم دارند تباه می‌شوند و باید یک تصمیم جدی برای آینده‌ام بگیرم.

اردوی تیم ملی المپیک ایران تیم ملی تیم ملی ایران خواب خوراک لندن لهستان وزنه برداری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر