کد خبر: 116012 A

با دیدار شهرداری کنارک و لیاقت سراوان؛

مسابقات کریکت جوانان زیر ۱۹ سال آسیا، آذرماه امسال به میزبانی کوالالامپور(مالزی) برگزار خواهد شد و قرار است تیم آقایان کشورمان در آن حضور یابد.

دور رفت از نخستین دوره لیگ کریکت آقایان امروز(دوشنبه) با دیدار شهرداری کنارک و لیاقت سراوان در شهرستان زاهدان کلید خورد.

به گزارش ایلنا، این مسابقات با حضور ۸ تیم در یک گروه و در دو زمین برگزار می‌شود. تیم‌های منطقه آزاد چابهار – اتحاد تفتان زاهدان – ورزش و جوانان ایرانشهر – شهرداری کنارک – لیاقت سراوان – تربیت بدنی فارس – فولاد کیوان یزد – هیات انجمنهای ورزشی گلستان در این رقابتها حضور دارند.

دور رفت لیگ کریکت آقایان بمدت هشت روز و با قضاوت ۷ داور برگزار خواهد شد که اسامی آنان به شرح ذیل است:
محمد فیروزی – عمران فیروز‌ی – عبدالقادر دهواری – زبیر بادروزه – امجد آسکانی – ریاض باشام نسب – بابک کمالی

مرحله برگشت قرار است دی‌ماه امسال به میزبانی یکی از دو استان فارس یا یزد برگزار شود. در این مسابقات، بهترین بازیکنان جوان(زیر ۱۹ سال) مدنظر گرفته می شوند تا نفرات مستعد به اردوی تیم ملی جوانان کشورمان برای حضور در مسابقات قهرمانی آسیا دعوت شوند. انجمن کریکت به همین سبب، در یک حرکت پسندیده از تیمهای شرکت کننده خواسته تا حتما در رقابتهای لیگ از دو بازیکن زیر ۱۹ سال استفاده کنند.

مسابقات کریکت جوانان زیر ۱۹ سال آسیا، آذرماه امسال به میزبانی کوالالامپور(مالزی) برگزار خواهد شد و قرار است تیم آقایان کشورمان در آن حضور یابد.

اردوی تیم ملی استان فارس زمین شهرداری فولاد مالزی مسابقات قهرمانی آسیا ورزش و جوانان یزد جوان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر