کد خبر: 116080 A

با ثبت ۲۷۴۵ شنا در ۴۰ دقیقه؛

این ورزشکار هدف خود را از این رکوردشکنی، افتخارآفرینی برای کشور بیان کرد و در این ‌باره گفت: رکورد قبلی با ۱۱۵۱ شنا در ۲۰ دقیقه در اختیار خودم بود.

همزمان با عید سعید غدیررخم باستانی کار صاحب نام کشورمان رکورد شنای باستانی موفق شد رکورد شنای باستانی را بار دیگر ارتقا دهد و در مدت ۴۰ دقیقه ۲۷۴۵ شنا را به نام خود ثبت کند

به گزارش ایلنا، محمد نادری، باستانی‌کار صاحب‌نام کشورمان رکورد شنای باستانی را در حضور مسئولان فدراسیون ورزش‌های باستانی و زورخانه‌ای شکست.

این ورزشکار هدف خود را از این رکوردشکنی، افتخارآفرینی برای کشور بیان کرد و در این ‌باره گفت: رکورد قبلی با ۱۱۵۱ شنا در ۲۰ دقیقه در اختیار خودم بود.

وی با اشاره به این‌که در گذشته ورزش‌های رزمی انجام می‌داده، اضافه کرد: مدت‌هاست که هر روز شنای باستانی کار می‌کنم و تصمیم گرفتم برای تشویق جوانان به ورزش باستانی و افتخارآفرینی برای کشور، در این ورزش رکوردزنی کنم.

نادری اضافه کرد: در این اقدام که ۳ نفر از داوران فدراسیون به همراه یک ناظر حضور داشتند، تعداد ۲۷۴۵ شنا طی ۴۰ دقیقه انجام دادم

وی گفت: به ثبت این رکورد در کتاب گینس بسیار علاقه‌مندم و می‌دانم که تاکنون هیچ ‌شخصی این رکورد را نه تنها در ایران بلکه در هیچ‌جای دیگر دنیا نیز ثبت نکرده است بنابراین با کمک مسئولان فدراسیون تصمیم دارم این ثبت را انجام دهم.

نادری افزود: پیشنهادات بسیاری از سوی کشورهای دیگر دارم که با دادن پول و امکانات به بنده، این رکورد را با نام آنها ثبت کنم اما من به پاس پاسداری از خون شهدا و افتخار آفرنی برای کشورم تمام پیشنهادات را رد کردم

وی تصریح کرد: چندی پیش یکی از کشورهای حوزه خلیج فارس پیشنهاد ۳ میلیون دلار ی به همراه بورس و بسیاری از امکانات رفاهی را به بنده داد که رد کردم

جا دارد مسئولین ورزش کشور با حمایت از این ورزشکار، مقدمات ثبت این رکورد را در کتاب گینس فراهم آورند ضمن اینکه نادری اعلام کرده در صورتی که مورد حمایت مسئولین قرار گیرد، توانایی ارتقا این رکورد را نیز دارد.

ایران باستانی پول دلار کتاب گینس کشورهای حوزه خلیج فارس دقیقه رکورد شنای شنا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر