کد خبر: 116086 A

در اسپانیا امتحان پس می‌دهیم؛

چند ماه است که اردوهای سختی را پشت سر گذاشته و فکر نمی‌کنم هیچ تیمی به اندازه ایران تمرین کرده باشد. قطعاً نتیجه خوبی از رقابت‌های جهانی کسب خواهیم کرد.

عضو تیم کاراته جوانان گفت: مربیان نهایت تلاششان را برای آماده سازی تیم انجام داده اند و ما هم در اسپانیا امتحان پس می دهیم.

به گزارش ایلنا، کوشا تیموری درخصوص میزان آمادگی‌اش در آستانه مسابقات جهانی اسپانیا گفت: با تمریناتی که در این چند ماه پشت سر گذاشتیم آماده رویارویی با حریفان هستم به خصوص اینکه مربیان هم نظر مثبتی نسبت به پیشرفت من در اردو دارند. چند ماه است که اردوهای سختی را پشت سر گذاشته و فکر نمی‌کنم هیچ تیمی به اندازه ایران تمرین کرده باشد. قطعاً نتیجه خوبی از رقابت‌های جهانی کسب خواهیم کرد.

عضو تیم کاراته جوانان در وزن به اضافه ۷۶ کیلوگرم گفت: تا حدودی از حریفانم شناخت دارم اما با توجه به رده سنی، هر سال کاراته‌کاها تغییر می‌کنند و نفرات جدید روانه میدان می‌شوند.

وی امسال را آخرین دوره حضورش در رده سنی جوانان دانست و گفت: علاوه بر حضور در مسابقات جهانی اسپانیا، در مسابقات آسیایی امارات هم مبارزه می‌کنم که امیدوارم در هر دو مسابقه مدال طلا را کسب کنم و بتوانم با این روند جایگاه مناسبی در تیم امید داشته باشم.

تیموری با اشاره به اینکه فداکار از نظر اخلاقی و تکنیکی بهترین الگوی ورزشی من است، گفت: تمام پیشرفتم را مدیون باشگاه کمربند مشکی اسلامشهر هستم به خصوص اینکه علی فداکار و سجاد گنج‌زاده هم در این باشگاه حضور دارند و تمرین در کنار آنها روحیه و انگیزه من را بالا می‌برد.

تیموری متولد ۲۲ فروردین ۱۳۷۵ در شهرستان صحنه کرمانشاه است. او که کاراته را زیر نظر مهدی مرادی از باشگاه قهرمانان و در ۶ سالگی آغاز کرده، در اسلامشهر و زیر نظر موسی گنج‌زاده و رضا خوش سیما فعالیتش را ادامه داده است.

اسپانیا اسلامشهر ایران رقابت مدال طلا وزن تمرین تیمی اندازه تیموری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر