کد خبر: 117167 A

با کسب ۳ مدال طلا و یک برنز؛

مسابقات دوچرخه سواری قهرمانی پیشکسوتان کشور با حضور ۹۴ شرکت کننده از سراسر کشور در ۲ رشته تایم تریل انفرادی و استقامت روزهای ۹ و ۱۰ آبان ماه در کنارگذر شمالی مشهد برگزار شد.

رییس هیات دوچرخه سواری خراسان رضوی از کسب مقام چهارم تیم پیشکسوتان استان در رقابت‌های قهرمانی کشور در مشهد خبر داد.

به گزارش ایلنا، ابوالقاسم باروح گفت: مسابقات دوچرخه سواری قهرمانی پیشکسوتان کشور با حضور ۹۴ شرکت کننده از سراسر کشور در ۲ رشته تایم تریل انفرادی و استقامت روزهای ۹ و ۱۰ آبان ماه در کنارگذر شمالی مشهد برگزار شد.

وی افزود: در پایان این رقابت‌ها، در مجموع ۲ رشته تیم یزد با کسب ۳ مدال طلا و یک برنز به مقام قهرمانی رسید، تیم فارس با ۲ مدال طلا، ۲ نقره و ۲ برنز دوم شد، تیم گیلان نیز با ۲ مدال طلا، یک نقره و ۳ برنز به مقام سوم دست یافت.

رییس هیات دوچرخه سواری خراسان رضوی با اشاره به کسب مقام چهارم تیم استان در این رقابت ها، ادامه داد: تیم استان با کسب ۲ مدال طلا، یک نقره و ۲ برنز به این مقام دست یافت.

باروح بیان داشت: مالک مهجور دوچرخه سوار رده سنی ۶۵ تا ۶۹ سال استان در ۲ رشته تایم تریل انفرادی و استقامت به مقام نخست رسید. حمید خاوری مدال نقره رشته استقامت را در رده سنی ۵۰ تا ۵۴ سال بدست آورد. محمدحسین خدیوزاده دوچرخه سوار رده سنی ۷۰ سال بالا استان نیز به مقام سوم ۲ رشته تایم تریل و استقامت را بدست آورد.

پیشکسوتان خراسان رضوی دوچرخه سواری رقابت رقابت های قهرمانی کشور مدال طلا مسابقات دوچرخه سواری مشهد یزد کسب
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر