کد خبر: 117235 A

هفته پنجم دور رفت لیگ نقش جهان؛

دیدارهای هفته پنجم از دور رفت نوزدهمین دوره رقابت‌های لیگ جام نقش جهان، با برتری تیم‌های شرکت پالایش نفت آبادان و باشگاه مقاومت تهران در جدول رده بندی به اتمام رسید.

دیدارهای هفته پنجم از دور رفت نوزدهمین دوره رقابت‌های لیگ جام نقش جهان، با برتری تیم‌های شرکت پالایش نفت آبادان و باشگاه مقاومت تهران در جدول رده بندی به اتمام رسید.

به گزارش ایلنا، دیدارهای هفته پنجم از دور رفت گروه‌های اول و دوم، نوزدهمین دوره رقابت‌های لیگ دسته یک جوانان و بزرگسالان باشگاه‌های کشور تحت عنوان لیگ نقش جهان، روز گذشته جمعه دهم آبان ماه به میزبانی هیئت تکواندو جزیره کیش و در سالن چند منظوره المپیک این جزیره برگزار شد.

در پایان این رقابت‌ها و در رده‌بندی گروه یک، شرکت پالایش نفت آبادان با ۳۲ برد و ۸ باخت انفرادی و با ۱۵ امتیاز در صدر جدول رده بندی جای گرفت، شرکت ورزشی خوردران وفا با ۲۴ برد و ۸ باخت انفرادی و با ۹ امتیاز رده دوم را به خود اختصاص داد و آکادمی قهرمانان اسلامشهر با ۲۲ برد و ۹ باخت و ۹ امتیاز سوم شد.

همچنین در این رده‌بندی، مقاومت خوزستان، هیئت تکواندو استان آذربایجانغربی، هیأت تکواندو شهرستان کاشان و باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری سیرجان کرمان به ترتیب رده‌های چهارم تا هفتم جدول رده‌بندی گروه یک را از آن خود کردند.

عنوان بهترین داور به مهرداد حقیقی از اصفهان رسید، روح‌الله گودرزی از شرکت پالایش نفت آبادان بهترین سرمربی را به خود اختصاص داد و علی سلیمانی از مقاومت خوزستان عنوان بهترین سرپرست را از آن خود کرد و مجید بوچانی از آکادمی قهرمانان اسلامشهر به عنوان فنی ترین مبارز شناخته شد.

در گروه دو نیز باشگاه مقاومت با ۳۵ برد، ۴ باخت و ۱۵ امتیاز در صدر جدول رده بندی گروه دوم قرار گرفت، کیش با ۲۸ برد و ۱۱ باخت و با ۱۲ امتیاز و هیئت تکواندو استان قزوین با ۲۱ برد و ۱۹ باخت و ۷ امتیاز به ترتیب دوم و سوم شدند.

در ادامه رده‌بندی تیمی گروه دوم نیز، رتبه‌های چهارم تا ششم به ترتیب به تیم‌های هیئت تکواندو کرمانشاه، سریع سیستم جنوب و هیات تکواندو ملایر تعلق گرفت.

عنوان بهترین داور به مهرداد حقیقی از اصفهان رسید، مرتضی پور آذری عنوان بهترین سرمربی، محمد کاظم درخشان‌پناه عنوان بهترین سرپرست و سروش احمدی از کیش به عنوان فنی ترین مبارز شناخته شد.

نتایج در دیدارهای هفته پنجم به شرح زیر می باشد:

شرکت پالایش نفت آبادان با نتیجه ۶ بر ۲ مقاومت خورستان را پیش رو برداشت.
آکادمی قهرمانان اسلامشهر در برابر هیأت تکواندو شهرستان کاشان با نتیجه ۵ بر ۲ پیروز شد.
شرکت ورزشی خوردران وفا با نتیجه ۷ بر ۱ در برابر باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری سیرجان کرمان به برتری رسیدند.
تیم کیش با نتیجه ۷ بر یک هیئت تکواندو کرمانشاه را مغلوب خود کرد.
هیئت تکواندو استان قزوین در برابر سریع سیستم جنوب با نتیجه ۶ بر ۲ پیروز شد.
باشگاه مقاومت با نتیجه ۸ بر صفر هیات تکواندو ملایر را از پیش رو برداشت.

اسلامشهر اصفهان المپیک باشگاه های کشور پالایش جدول جهان رقابت رقابت های لیگ نفت آبادان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر