کد خبر: 117526 A

مسابقات جهانی ووشو - مالزی؛

مسابقات جهانی ووشو اکنون در مالزی دنبال می‌شود. تیم ایران تا کنون به دو مدال برنز در بخش تالو رسیده است.

هانیه رجبی صبح امروز توانست روی سکوی سومی ووشوی جهان بایستد.

به گزارش ایلنا، در ادامه رقابت‌های جهانی ووشو که در مالزی در حال برگزاری است، هانیه رجبی که در فرم چانگ چوان روی پیست رفته بود، موفق به کسب امتیاز ۹.۳۳ شد. حریف مالزیایی با ۹.۴۱ و حریف اوکراینی با ۹.۳۴ عناوین اول و دوم را به نام خود کردند. رجبی دیروز نیز توانسته بود در فرم گون شو روی سکوی پنجم بایستد. وی عملکرد درخشانی در این رقابت‌ها داشته است.

حریف ترک برابر سیفی حاضر به مبارزه نشد
محسن سیفی توانست صبح امروز به وقت محلی به راحتی راهی مرحله نیمه نهایی شود. ساواش بکار از ترکیه که حریفش بود، حاضر به مسابقه نشد تا این ملی پوش خود را آماده دور بعد کند. بکار در حالی از این رقابت شانه خالی کرد که در سال‌جاری دو بار(در بازی‌های همبستگی کشورهای اسلامی در مالزی و مسابقات کلمبیا) با سیفی مواجه شده بود که در هر دو بار نیز شکست خورده بود. ملی پوش ۶۵ کیلوی ایران در دور قبل با حریف افغان مواجه شده بود که حریف را در ۴۰ ثانیه ناک اوت کرده بود. سیفی در دور نخست با قرعه استراحت مواجه شده بود.
فضلی حریف ازبک را ناک اوت کرد

امیر فضلی در مبارزه مرحله یک چهارم نهایی مسابقات جهانی توانست حریفی از ازبکستان را در راند اول ناک اوت کند و به مرحله بعد صعود کند. او باید در مرحله نیمه نهایی با حریفی از مصر روبرو شود. ووشوکار ۸۰ کیلوی ایران توانسته بود در دور قبل حریف رومانیایی را در دو راند شکست دهد.

مسابقات جهانی ووشو اکنون در مالزی دنبال می‌شود. تیم ایران تا کنون به دو مدال برنز در بخش تالو رسیده است.

ایران ترکیه جهان رقابت کشورهای اسلامی کلمبیا مالزی مصر ملی پوش نیمه نهایی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر