کد خبر: 117879 A

هفته اول لیگ برتر تکواندو؛

دوازدهمین دوره رقابت های لیگ برتر تکواندو باشگاه‌های ایران با برتری تیم های مدعی و پیروزی قابل توجه تیم تازه وارد سلحشور آغاز شد.

دوازدهمین دوره رقابت های لیگ برتر تکواندو باشگاه‌های ایران با برتری تیم های مدعی و پیروزی قابل توجه تیم تازه وارد سلحشور آغاز شد.

به گزارش ایلنا، در ایستگاه نخست لیگ برتر تکواندو و در حالی که برخی از قهرمانان سرشناس بنا بدلایل مختلف نتوانستند تیم هایشان را همراهی کنند، شهرداری ورامین، دانشگاه آزاد اسلامی و پاس قوامین گام اول محکم برداشتند تا نشان دهند از همان ابتدا داعیه قهرمانی را در سر دارند، ضمن اینکه نمایش خوب تیم سلحشور هم جای تحسین داشت.

هفته نخست لیگ برتر تکواندو در شرایطی صبح امروز در خانه تکواندو آغاز شد که در اولین دیدار دانشگاه آزاد اسلامی با هدایت سید نعمت خلیفه به مصاف ملی حفاری رفت که در نهایت در رقابتی نزدیک موفق شد ۵ بر ۳ برنده از میدان خارج شود. آرمین هادی پور، داود عبدالرضایی، علیرضا نصر آزادانی، حسین آقا زاده و سعید رجبی ۵ تکواندو پیروز تیم دانشگاه بودند. اما ملی حفاری که محمد علی بسحاق مدیرفنی خود را روی صندلی مربیگری داشت، توسط روح الله ابراهیمی، احسان نقیب زاده و مرتضی شیری به پیروزی رسیدند.

شهرداری ورامین با هدایت پیام خانلرخانی ۶ بر ۲ از سد تیم تازه وارد شهرداری اندیشه گذشت. خانلرخانی که به بهنام اسبقی دارنده مدال طلای ۲۰۱۳ جهان استراحت داده بود با ابوالفضل یعقوبی، محمد خمسه، صادق موسوی، مهران عسگری، حمیدرضا بیات و سجاد مردانی شش پیروزی انفرادی کسب کرد. محمد جوادی مهدوی و عارف فرشاد مهر هم شاگردان پیروز هوشیار دیندار در تیم اندیشه بودند.

در ادامه این مسابقات که پس از مراسم افتتاحیه و از ساعت ۱۴ آغاز شد، تیم پاس قوامین، مدافع عنوان قهرمانی در مصاف با تیم سوم فصل گذشته یعنی استیل البرز به برتری ۵ بر ۳ رسید. حسن بیات، هادی مستعان، رضا نادریان، سید محمد رفیعی و جلال خدامی نفراتی بودند که برای قوامین ناجا پیروزی به ارمغان آوردند و مجید رجبی، پوریا عرفانیان و احمد محمدی از استیل البرز نیز تکواندوکارانی بودند که برنده از شیاپچانگ خارج شدند.

در آخرین مبارزه هفته نخست لیگ برتر تکواندو، تیم سلحشور در نبرد با مجتمع جوانه که رحیم صالحی و بهزاد خداداد را به عنوان کادر فنی بالای سر خود دارد، ۷ بر یک صاحب برتری شد. حسین مصطفایی، میلاد ژشمه ای، مسعود بهرامی، علی توری، علی پاکدین، حبیب ستارزاده و سیاوش خضرایی برای سلحشور امتیاز کسب کردند و تنها برد جوانه هم به نام سید حسین احسانی ثبت شد.

هفته دوم لیگ برتر تکواندو روز یکشنبه ۲۶ آبان در خانه تکواندو برگزار می شود.

ایران تکواندو جهان دانشگاه آزاد اسلامی رقابت های لیگ برتر شهرداری عنوان قهرمانی لیگ برتر پیروزی سلحشور
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر