کد خبر: 118624 A

ولی‌پور خبرداد:

این رقابت‌ها به منظور انتخاب کوراش کاران برتر استان برای اعزام به رقابت های قهرمانی و انتخابی کشور در روز ۳۰ آبان ماه در بجنورد، برگزار می‌شود.

سرپرست هیات جودو و کوراش خراسان رضوی از برگزاری مسابقات کوراش مدعیان استان به منظور انتخاب ۲ تیم اعزامی به رقابت های قهرمانی کشور خبر داد.

به گزارش ایلنا، هوشنگ ولی‌پور گفت: مسابقات انتخابی کوراش آقایان استان روز جمعه ۲۴ آبان ماه در سالن جودو استاد اصغر دهقان مجموعه ورزشی مرحوم جعفریان گلشهر مشهد برگزار خواهد شد.

وی افزود: این رقابت‌ها به منظور انتخاب کوراش کاران برتر استان برای اعزام به رقابت های قهرمانی و انتخابی کشور در روز ۳۰ آبان ماه در بجنورد، برگزار می‌شود.

سرپرست هیات جودو و کوراش خراسان رضوی با اشاره به حضور قهرمانان آسیایی و جهانی کوراش در استان، افزود: با توجه به سطح خوبی که کوراش استان به واسطه حضور این قهرمانان، دارد ما بر خلاف دیگر استان ها که تنها سهمیه حضور ۳ نفر شرکت کننده در رقابت های قهرمانی کشور دارند با ۲ تیم کامل در این مسابقات شرکت خواهیم کرد.

وی خاطر نشان کرد: نفرات برتر رقابت های قهرمانی کشور جهت تشکیل تیم ملی و اعزام به مسابقات جهانی کوراش در ۲۱ آذرماه در استانبول ترکیه انتخاب می شوند.

ترکیه تیم ملی جودو خراسان رضوی رقابت رقابت های قهرمانی کشور مشهد استانبول انتخابی کوراش
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر