کد خبر: 118843 A

کاراته قهرمانی جهان - اسپانیا؛

هشتمین دوره مسابقات کاراته قهرمانی جهان در حالی از فردا با حضور نمایندگان ۹۲ کشور جهان در سالن اسپرت هال شهر گوادالاخارا اسپانیا آغاز می‌شود

مسابقات کاراته قهرمانی جهان در اسپانیا فردا با رقابتهای رده سنی امید آغاز می‌شود و ۷ نماینده کاراته کشورمان به روی تاتامی خواهند رفت.

به گزارش ایلنا، هشتمین دوره مسابقات کاراته قهرمانی جهان در حالی از فردا با حضور نمایندگان ۹۲ کشور جهان در سالن اسپرت هال شهر گوادالاخارا اسپانیا آغاز می‌شود که نماینده‌های رده سنی امید کشورمان در دو بخش دختران و پسران به روی تاتامی خواهند رفت. ابوالفضل شهرجردی نماینده کاتای انفردای ایران در رده سنی امید است که به رقابت با حریفان می پردازد.

در بخش کومیته پسران در وزن منهای ۶۸ کیلوگرم علی اصغرآسیابری، در وزن منهای ۷۸ کیلوگرم آروین باقری و در وزن به اضافه ۷۸ کیلوگرم ایمان سنچولی نمایندگان کاراته ایران هستند.

در بخش کومیته دختران در وزن منهای ۵۳ کیلوگرم مهتاب اسماعیلی، در وزن منهای ۶۰ کیلوگرم شیما آل سعدی و در وزن به اضافه ۶۰ کیلوگرم طراوت خاکسار به روی تاتامی می‌روند. این مسابقات از ساعت ۹ صبح فردا به وقت محلی و ۱۱:۳۰ به وقت ایران آغاز می‌شود.

اسپانیا ایران جهان رقابت وزن امید فردا قهرمانی کاراته تاتامی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر