کد خبر: 122226 A

نباید این پیروزی را عادی جلوه دهیم؛

شکست دادن تیمی مانند ایتالیا در گذشته برای ایران یک رویا بود ولی امروز تیم ملی کشورمان به کابوس تیم‌های بزرگ تبدیل شده است.

کارشناس والیبال گفت: افزایش اعتماد به نفس و روحیه جنگندگی تیم ملی والیبال ایران برای رویارویی با بزرگترین تیم‌های دنیا، اتفاقی بزرگ و خجسته است.

به گزارش ایلنا، جبار قوچان‌نژاد درخصوص دو بازی برگزار شده تیم ملی والیبال ایران در رقابت‌های بین قاره‌ای، اظهار داشت: بازی در مقابل برزیل که یکی از پر افتخارترین و قدرتمندترین تیم‌های والیبال دنیاست قطعا کار آسانی نیست. بازیکنان ما در بازی نخست خود در مقابل این تیم در دو گیم اول و دوم تحت تاثیر نام بزرگ این تیم قرار گرفتند ولی در گیم‌های سوم و چهارم عملکرد خوبی را به نمایش گذاشتند.

سرمربی تیم والیبال میزان مشهد تصریح کرد: اعتقاد دارم تجربه بازیکنان بزریل در مقابل ایران به آنها کمک کرد و گرنه ملی‌پوشان ما استحقاق کسب حداقل یک امتیاز را از این مسابقه داشتند. تیم ملی ایران در بازی امروز مقابل ایتالیا، درخشان عمل کرد و در زدن سرویس و دفاع روی تور بسیار خوب ظاهر شد.

وی با تاکید بر اینکه نباید این این پیروزی را عادی جلوه دهیم، گفت: شکست دادن تیمی مانند ایتالیا در گذشته برای ایران یک رویا بود ولی امروز تیم ملی کشورمان به کابوس تیم‌های بزرگ تبدیل شده است.

این کارشناس والیبال افزود: این نتیجه درخشان که حاصل زحمات و درایت کادر فنی و بازیکنان است یک بار دیگر باعثسربلندی ورزش ایران شد.

اعتماد به نفس ایتالیا ایران بازی برزیل تیم ملی تیم ملی ایران رقابت کادر فنی و بازیکنان مشهد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر