کد خبر: 122755 A

خودم را مسئول پاسخگویی می‌دانم؛

الان ورزش ما نیازمند تحول اخلاقی است و به همین دلیل من با شعار ورزش پاک و معرفتی وارد شدم و این مسئولیت را پذیرفتم. ورزش پاک باید به دست ورزشی‌های لایق اداره شود.

وزیر جدید ورزش و جوانان گفت: وظیفه سنگینی را در دو حوزه جوانان و ورزش بر دوش خودم احساس می‌کنم و خودم را مسئول پاسخگویی می‌دانم.

محمود گودرزی در مراسم معارفه‌اش که صبح امروز برگزار شد با بیان این مطلب اظهار کرد: بسیار خشنودم در محضر بزرگان، عزیزان، پیشکسوتان و دانشگاهیان محترم هستم. از دولت محترم آقای جهانگیری و بقیه عزیزان که در مجلس حضور دارند تشکر می‌کنم. از حسن‌نظر ریاست محترم جمهور و نمایندگان مجلس قدردانی می‌کنم و الان وظیفه سنگینی را در دو حوزه جوانان و ورزش بر دوش خودم احساس می‌کنم و خودم را مسئول پاسخگویی می‌دانم.

وی ادامه داد: بر این باورم که هرگونه سرمایه‌گذاری در ورزش بدون اخلاق ره به جایی نمی‌برد. ورزش ما نیازمند تحول اخلاقی است متأسفانه مسائلی در ورزش ما دیده می‌شود که خوشایند نیست و رسانه ملی هم آن را پخش می‌کند که خواهش می‌کنم این صحنه‌های ناشایست را منعکس نکنند، نه اینکه صورت مسئله را پاک کنیم، بلکه باید آسیب‌شناسی و ریشه‌یابی شود.

گودرزی همچنین تاکید کرد: الان ورزش ما نیازمند تحول اخلاقی است و به همین دلیل من با شعار ورزش پاک و معرفتی وارد شدم و این مسئولیت را پذیرفتم. ورزش پاک باید به دست ورزشی‌های لایق اداره شود. در ورزش پاک به جای رابطه ضابطه و قانون حکم‌فرما است و ورزش پاک پیشگیری جای خود را به مچ گیری نمی‌دهد و زمینه بهره‌مندی همگان از ورزش ایجاد می‌شود.

وی متذکر شد: در ورزش پاک تمام مشکلات در خانواده ورزش حل می‌شود و نهادهای غیر ورزشی اجازه دخالت نخواهند داشت و فرهنگ و منش پهلوانی بیش از قبل توسعه خواهد یافت که برای تحقق این آرمان‌ها برنامه‌های کوتاه‌مدت، میان‌مدت و بلندمدت داریم که اعلام خواهیم کرد.

وزیر ورزش و جوانان همچنین خاطرنشان کرد: در همین چندین روزه زمینه شورای راهبردی ورزش با ۲۱ کارگروه در حوزه ورزش و ۱۲ کارگروه در عرصه جوانان فراهم شد تا به صورت علمی مسائل حل شود. اولویت مهم دیگر بحثورزش همگانی است تا همه یعنی پیر و جوان و زن و مرد ورزش کنند تا جامعه سالم داشته باشیم. در پایان از تمامی زحمات کلیه سروان، اساتید، ورزشکاران، پیشکسوتان و دانشگاهیان صمیمانه سپاسگزاری می‌کنم و دست همکاری به سوی آنها دراز می‌کنم.

جامعه خانواده دولت رسانه ملی زن و مرد سرمایه گذاری مشکلات ورزش و جوانان وزیر ورزش و جوانان جوان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر