کد خبر: 126214 A

کاراته قهرمانی آسیا - دبی؛

کاتاروی محجبه ایران در دیدار رده‌بندی با نمایشی برتر با ۵ پرچم حریف هنگ‌کنگی را شکست داد تا مدال برنز را از آن خود کند.

مهسا افسانه کاتاروی تیم ملی بزرگسالان ایران مدال برنز رقابت‌های کاراته قهرمانی آسیا را از آن خود کرد.

به گزارش ایلنا، در دومین روز از پیکارهای کاراته قهرمانی آسیا که به میزبانی شهر دبی امارات با حضور ۴۸۲ کاراته کا از ۲۹ کشور قاره کهن جریان دارد، نمایندگان کاتای انفرادی تیم ملی بزرگسالان ایران به میدان رفتند.

مهسا افسانه با ۲ پیروزی ۵ بر صفر مقابل نمایندگان ماکائو و هند به دیدار نیمه‌نهایی رسید، با شکست ۴ بر یک مقابل کاتاروی ژاپن پای به دیدار رده‌بندی گذاشت. کاتاروی محجبه ایران در دیدار رده‌بندی با نمایشی برتر با ۵ پرچم حریف هنگ‌کنگی را شکست داد تا مدال برنز را از آن خود کند.

در بخش کاتای انفرادی مردان فرید حقیقی در نخستین گام و با وجود ارائه کاتایی زیبا ۳ بر ۲ مقابل ریو کیانو از ژاپن شکست خورد و این کاتاروی ژاپنی در ادامه در برابر نماینده امارات با رای جالب داوران ۳ بر ۲ مغلوب شد تا حقیقی راهی به جدول بازنده‌ها پیدا نکند.

ملیکا احدی نقره‌ای شد

در ادامه نخستین روز از مسابقات کاراته قهرمانی آسیا در وزن به اضافه ۵۴ کیلوگرم کومیته دختران و در رده سنی نوجوانان ملیکا احدی ابتدا نماینده سری‌لانکا را ۶ بر صفر شکست داد و سپس کومیته‌کایی از چین‌تایپه را ۳ بر صفر از پیش رو برداشت. وی در مرحله نیمه‌نهایی نیز نوجوان هنگ‌کنگی را در حالی که ۲ بر صفر عقب بود با نتیجه ۹ بر ۲ شکست داد تا برای کسب مدال طلا با حریفی از ژاپن روبرو شود. او در این مبارزه ۲ بر صفر از حریف ژاپنی باخت و صاحب مدال نقره شد.

ایران چین دبی رقابت ژاپن سری لانکا مدال طلا مردان نیمه نهایی نوجوانان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر