کد خبر: 126379 A

دوچرخه‌سواری سال پر رونقی داشت؛

ما از این نوع کار کردن هراسی نداریم چون افتخار می‌کنیم این همه کار را برای پیشرفت دوچرخه‌سواری انجام می‌دهیم

فدراسیون دوچرخه‌سواری روز گذشته با پشت سر گذاشتن آخرین مراحل مسابقات جاده و تایم تریل سال شلوغ و پر رفت و آمدی را پشت سر گذاشت و جا دارد در پایان یک دوره سنگین کاری ۲۴۰ روز، سال پر رونقی دوچرخه‌سواری نام گذاشته شود.

به گزارش ایلنا، رئیس سازمان لیگ دوچرخه سواری و مسئول برگزاری مسابقات پس از اتمام کلیه مسابقات دوچرخه‌سواری در سال ۹۲ گفت: مسابقات تحت نظر فدراسیون دوچرخه‌سواری به بهترین شکل ممکن برگزار شد، با وجود برگزاری این همه مسابقه در رده‌های سنی مختلف و در رده‌های بانوان و آقایان کار راحتی نبود ولی به لطف خدا بدون کوچک‌ترین مشکلی این مسابقات را برگزار کردیم و اکثر مسابقات ما عموما مسابقات جایزه‌داری بود.

محمود وفایی در ادامه افزود: خصلت مسابقات دوچرخه‌سواری در آن است که گستردگی لوکیشن مسابقات آن بسیار گسترده و حتی شاید به گستردگی کل یا بخش اعظمی از کشور که این امر نشان می‌دهد که برگزاری مسابقاتی در چنین سطحی چقدر می‌تواند سخت و دشوار باشد.

وفایی در پاسخ به این سئوال چه ارگان‌هایی شما را یاری می‌دهد تا مسابقات دوچرخه سواری با سطح کیفی خوب برگزار شود، افزود: اولین و مهمترین نقش را پلیس راه و نیروی‌های انتظامی ایفا می‌کند و از جمله مراکز اورژانس و هلال احمر و امدادهای جاده‌ای و همچنین ادارات کل ورزش و امور جوانان در استان‌های میزبان و هیات‌های دوچرخه‌سواری هم با ما نهایت همکاری را داشتند.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: استان‌های لرستان، همدان و یزد این ۳ استان واقعا در سطح استانداری‌ها در میزبانی مسابقات با فدراسیون دوچرخه سواری مشارکت بیشتری داشتند.

رئیس سازمان لیگ در پاسخ به این سئوال که فدراسیون در سال ۹۲ چند روز به برگزاری مسابقات مشغول بوده و با توجه به بالا بودن حجم مسابقات و شرکت دوچرخه‌سواران در تورهای بین المللی و آسیایی، بیان کرد: ۸ ماه کامل که به عبارتی می‌شود ۲۴۰ روزه کاری که راحت و بی اغراق می‌گویم ۱۲۰ روز کاری مفید در آن گنجیده شده و تا به امروز فدراسیون دوچرخه‌سواری هیچ مسابقه‌ای در سطح آسیا از دست نداده و دستاوردهای قهرمانان در تورهای خارجی می‌توان به رنکینگ اول جاده در آسیا و در بخش های انفرادی یک مقام دومی و یک مقام سومی را اشاره کرد.

وفائی در انتها افزود: سال آینده حداقل ۲۰ در صد به حجم کاری ما اضافه خواهد شد چراکه برنامه‌ریزی آن را هم انجام دادیم و باید یادآور شوم حداقل ۲۰ الی ۳۰ روز دیگر به حجم کاری ما در فدراسیون اضافه خواهد شد، ولی ما از این نوع کار کردن هراسی نداریم چون افتخار می‌کنیم این همه کار را برای پیشرفت دوچرخه‌سواری انجام می‌دهیم و خروجی کارمان هم زیاد است.

پلیس راه جاده دوچرخه سواری سازمان لیگ مسابقات دوچرخه سواری هلال احمر یزد مسابقات حجم همدان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر