کد خبر: 127222 A

اینجا ملک پدری کسی نیست؛

اگر جمع‌بندی وزارتخانه این باشد که یک فرد بهتری نسبت به علی‌نژاد وجود دارد که می‌تواند امور ووشو را به خوبی انجام بدهد حتماً می‌روم. اینجا ملک پدری کسی نیست یک روز آمده‌ام و یک روز هم می‌روم.

رئیس فدارسیون ووشو گفت: بحثرفتن من از فدارسیون وشوو صحت ندارد و افراد دروغگو آن را مطرح کرده‌اند.

مهدی علی‌نژاد در گفت‌وگو با ایلنا با اشاره خبر بر کناری‌اش از ریاست فدراسیون ووشو اظهار داشت: من از این موضوع خبر ندارم که برای چه می‌خواهند من را بر کنار کنند؛ به خاطر اینکه نائب قهرمان جهان شدیم؟ یا اینکه به دیدار رهبر معظم انقلاب رفتیم و مدال قهرمانی بانوان را تقدیم ایشان کردیم می‌خواهند برکنارم کنند؟

وی ادامه داد: کسانی که شایعه برکناری من را مطرح کرده‌اند مطمئناً به ووشو علاقه‌مند نیستند و می‌خواهند به این رشته ضربه بزنند چراکه مسئله و مشکلی پیش نیامده که برکنار شوم. ما نایب قهرمان جهان شدیم و حتی از دوره‌های قبل مدال‌های بیشتری را گرفتیم. ما در سال ۲۰۰۹ پنج طلا، در سال ۲۰۱۱ شش طلا و امسال با ۷ طلا نایب قهرمان جهان شدیم. البته باید در نظر بگیرم حتی اگر سوم و یا چهارم هم می‌شدیم اتفاق خاصی ر خ نمی‌داد چراکه کشورهای دیگر هم دارند کار می‌کنند تا پیشرفت کنند.

علی‌نژاد درخصوص اینکه آیا احساس می‌کند مدیران وزرات ورزش درصدد برکناری وی هستند، گفت: من چنین احساسی ندارم، اما اگر جمع‌بندی وزارتخانه این باشد که یک فرد بهتری نسبت به علی‌نژاد وجود دارد که می‌تواند امور ووشو را به خوبی انجام بدهد حتماً می‌روم. اینجا ملک پدری کسی نیست یک روز آمده‌ام و یک روز هم می‌روم.

رئیس فدارسیون وشوو ادامه داد: نایب قهرمانی جهان امسال به دست مربیان ایرانی حاصل شد و این خود ارزشمند است. ما در دو سال گذشته با مربیان چینی توانسته بودیم عنوان نایب قهرمانی جهان را به دست بیاوریم، اما امسال به دلیل مشکلات مالی نتوانستیم از وجود مربیان چینی استفاده کنیم و مربیان داخلی ما نشان دادند از پتانسیل بالایی برخوردار هستند. ضمن اینکه ما در رشته بانوان برای اولین بار ۳ مدال طلا گرفتیم که یک اتفاق بسیار بزرگ محسوب می‌شود.

علی‌نژاد با اشاره به مشکلات مالی فدراسیون ووشو تاکید کرد مسئولان وزرات ورزش ضمن حمایت از ووشو از همه فدراسیون‌های ورزشی حمایت کنند تا بتوانیم برنامه‌های آماده‌سازی خود را به شیوه مناسبی پیش ببریم. صالحی‌امیری سرپرست وقت وزارت ورزش یک کمک علی‌الحسابی به ما کردند تا اعزام‌ها را انجام بدهیم و ما توانستیم به مسابقات جهانی برویم. الان هم مهمترین برنامه ما مسابقات آسیایی سال آینده کره‌جنوبی است، البته پیش از آن در ۲۰ اسفندماه قرار است در مسابقات جهانی شرکت کنیم و به همین دلیل نیاز به کمک مالی داریم.

علی‌نژاد در پایان با اشاره به انتخاب محمود گودرزی به عنوان وزیر ورزش و جوانان تاکید کرد: خوشحالم برای اولین بار فردی زمام امور ورزش را در دست گرفته که خود ورزشی است و تحصیلات دانشگاهی در این زمینه دارد و شاگردان بسیاری را در حوزه ورزش تربیت کرده است. با نگاه وی می‌توان به آینده ورزش کشور امیدوار بود.

جهان رهبر معظم انقلاب کره جنوبی مدال طلا مشکلات مالی وزارت ورزش وزارتخانه وزیر ورزش و جوانان ووشو طلا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر