کد خبر: 128242 A

عده‌ای از افراد مجمع کوتاهی کردند؛

صبح امروز در مجمع انتخاباتی فدراسیون اسکی نفرات به حد نصاب نرسید و متاسفانه مجمع برگزار نشد و مطمئنا از این قضیه اسکی لطمه خواهد خورد.

با لغو مجمع انتخاباتی فدراسیون اسکی وزیر ورزش باید یک نفر را به عنوان سرپرست این فدراسیون انتخاب کند.

رستم کلهر در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ایلنا با اشاره به لغو مجمع انتخاباتی فدراسیون اسکی که قرار بود صبح امروز برگزار شود بیان داشت: طبق قانون و بر اساس آئین‌نامه هنگامی که مجمع دو سوم از اعضای خود را داشته باشد می‌تواند تشکیل جلسه دهد اما صبح امروز در مجمع انتخاباتی فدراسیون اسکی نفرات به حد نصاب نرسید و متاسفانه مجمع برگزار نشد و مطمئنا از این قضیه اسکی لطمه خواهد خورد.

این کاندیدای ریاست فدراسیون اسکی در خصوص اینکه آیا برنامه‌ای در عدم حضور برخی از اعضای مجمع در جلسه و جود داشت، گفت: مگر می‌شود این موضوع اتفاقی رخ داده باشد؟ به یک‌باره ۲۰ نفر از اعضای این مجمع صبحانه را با هم بخورند و در محمع شرکت نکنند؟ حالا شاید بگوییم یک نفر دل درد گرفت نتوانست در مجمع شرکت کند یا یک نفر سرش درد می‌کرد و نتوانست در مجمع شرکت کند مابقی نفرات چه شدند؟

وی ادامه داد: لطف‌الله ساوه شمشکی پیشکسوت اسکی با وجود کسالت به عنوان نماینده مربیان در جلسه شرکت کرد اما یکسری افراد کوتاهی کردند و در مجمع شرکت نکردند.

کلهر با بیان اینکه اگر دلایل عدم حضور برخی از اعضای مجمع را هم می‌دانست نمی‌گفت، تاکید کرد: من مسئولیتی ندارم که در این ارتباط پاسخگو باشم و مسئولان امر باید جواب بدهند. من کارمند وزارت ورزش هستم و هنوز ۴۰ سالم هم نشده و می‌خواهم در این ورزش خدمت کنم، اما احساس می‌کنم نفراتی که در جلسه مجمع شرکت نکردند به دلیل اینکه متوجه شدند کاندیدای مورد نظرشان رای نخواهد آورد در جلسه مجمع شرکت نکردند. البته این احساس من است.

وی افزود: طبق قانون به دلیل اینکه فدراسیون اسکی اکنون نه رئیس دارد و نه سرپرست در اولین گام وزیر ورزش و جوانان باید یک سرپرست برای این فدراسیون انتخاب کند و بر اساس آئین‌نامه بعد از ۳ ماه مجمع انتخاباتی برگزار شود. من فقط امیدوارم در این شرایط ورزش اسکی آسیب نبیند که حتماً آسیب خواهد دید.

اسکی صبحانه قانون وزارت ورزش وزیر ورزش و جوانان فدراسیون مجمع کلهر کاندیدای انتخاباتی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر