کد خبر: 133584 A

نباید زمان را از دست بدهیم؛

وضعیت اردو بد نیست، اما تیم ملی نیاز به تدارکات بیشتر و بهتر دارد. ما تا بازی‌های آسیایی اینچئون ۸ ماه فرصت داریم و نباید زمان را از دست بدهیم.

سرمربی تیم ملی بوکس گفت: نفراتی که در حال حاضر در اردو حضور دارند، مثل ملی‌پوشان قبلی نیستند اما برای بازی‌های آسیایی اینچئون کره‌جنوبی آماده خواهند شد.

اکبر احدی در گفت‌وگو با ایلنا در مورد بوکسورهای جدید اردوی تیم ملی افزود: طبیعی است این نفرات مثل ملی‌پوشان قبلی تیم ملی، سرشناس و دارای تجربه نیستند، اما مطمئنا روز به روز بهتر خواهند شد و ما را برای حضور پرقدرت در بازی‌های آسیایی اینچئون و کسب مدال امیدوار خواهند کرد.

وی در پاسخ به این سوال که چرا ملی‌پوشان مطرح و مدال آور تیم ملی این قدر راحت کنار گذاشته شدند، تصریح کرد: قبل از مسابقات کشوری به آنها گفتم در رقابت‌های قهرمانی کشور شرکت کنید و در حقیقت با این تعداد از ملی‌پوشان اتمام حجت کردم اما در رقاقبت‌های کشوری شرکت نکردند و به همین دلیل نمی‌توانستم آنها را دعوت کنم، ضمن اینکه مسئولان فدراسیون هم به من دستور دادند نباید غایبان را دعوت کنم.

سرمربی تیم ملی بوکس در مورد شرایط فعلی اردوها اظهار داشت: وضعیت اردو بد نیست، اما تیم ملی نیاز به تدارکات بیشتر و بهتر دارد. ما تا بازی‌های آسیایی اینچئون ۸ ماه فرصت داریم و نباید زمان را از دست بدهیم.

وی ادامه داد: این بچه‌ها تجربه زیادی در تیم ملی ندارند و خیلی از آنها برای نخستین بار است که دعوت شده‌اند. بنابراین به حمایت و تدارکات بیشتر نیاز دارند.

احدی در پایان به برنامه‌های تیم ملی اشاره کرد و گفت: نیمه بهمن‌ماه امسال تورنمنت مجارستان، اوایل اردیبهشت سال آینده مسابقات بین‌المللی چین، خردادماه اردوی مشترک با ایتالیا، مردادماه تورنمنت کمربند طلایی رومانی و همچنین مسابقات روسیه را در پیش داریم که امیدواریم بتوانیم در تمامی آنها شرکت کنیم. البته اگر مشکلات مالی فدراسیون حل شود.

اردوی تیم ملی ایتالیا بازی بوکس تیم ملی چین رقابت های قهرمانی کشور روسیه کره جنوبی مشکلات مالی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر