کد خبر: 133948 A

به مسئولان نیروی‌زمینی قول سکو نداده‌ایم؛

وقتی به کمیسیون داوری مراجعه کردیم، دیدیم با یک تبلت فیلم مسابقات را می بینند. متاسفانه سیستم داوری و مونیتورینگ در جودوی ایران به خصوص لیگ، بسیار ضعیف است.

سرمربی تیم جودوی نیروی زمینی گفت: سیستم داوری و مونیتورینگ در جودوی ما ضعیف است و همین مساله داد تیم ها را درآورده است.

محمد صادق تیرانداز در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا درمورد نتایج تیم نیروی زمینی ارتش در هفته دوم لیگ برتر جودو افزود: پیش از آغاز مسابقات و در آخرین دقایق، قرعه تیم ما را تغییر دادند. با این حال در مصاف با حریفان مان به ویِژه با تیم گاز ایلام بد کار نکردیم.

وی ادامه داد: به خاطر وضعیت بد داوری‌ها سه تا مساوی گرفتیم و وقتی هم به کمیسیون داوری مراجعه کردیم، دیدیم با یک تبلت فیلم مسابقات را می‌بینند. متاسفانه سیستم داوری و مونیتورینگ در جودوی ایران به خصوص لیگ، بسیار ضعیف است.

سرمربی تیم جودوی نیروی‌زمینی درخصوص شرایط تیمش در لیگ برتر خاطرنشان کرد: اعضای تیم ما را کارکنان پایور و وظیفه تشکیل می‌دهند و به قول معروف بومی خود ارتش هستند. بالاخره سیاست کلی مسئولان ورزش نیروی زمینی ارتش استفاده از پرسنل است.

تیرانداز اظهار داشت: در ترکیب تیم ما نه ملی‌پوش دیده می‌شود و نه جودوکار مطرح. ما با بومی‌گرایی می‌خواهیم نشان دهیم جودو بخش مهمی از ورزش ارتش است.

مربی بین المللی جودو و کوراش در پایان ایستادن تیم نیروی زمینی بر روی یکی از سکوهای نخست لیگ برتر جودو را قطعی ندانست و یادآور شد: ما تمام تلاش‌مان را می‌کنیم تا در پایان لیگ روی سکو برویم. هر چند که به مسئولان ورزش ارتش هیچ قولی نداده‌ایم.

ایران بازی جودو گاز لیگ برتر ملی پوش لیگ زمینی ایلام سیاست
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر