کد خبر: 133959 A

گودرزی در دیدار با سید حسن خمینی:

وزیر ورزش و جوانان عمده ترین مسئله جوانان را بحران هویت دانست و گفت: این بحران منشا تمام مسائل و مشکلات حوزه جوانان است.

وزیر ورزش و جوانان عمده ترین مسئله جوانان را بحران هویت دانست و گفت: این بحران منشا تمام مسائل و مشکلات حوزه جوانان است.

به گزارش ایلنا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت ورزش و جوانان، محمود گودرزی در دیدار با حجت الاسلام و المسلمین سید حسن خمینی و مدیران موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی(ره) با بیان این مطلب افزود: برای کنترل بحران هویت ضروری است که تمام بخش های حاکمیتی، سه قوه و مراکز تصمیم گیر نظام برای هویت جوانان اقدام کنند و تمام توان خود را به کار گیرند تا مسئله هویت از حالت بحران خارج شود. نهادها و موسسات بسیاری هستند که در حوزه جوانان باید بسیج شوندو امکانات لازم را فراهم کنند. با کنترل مسئله هویت، دیگر مسائل جوانان نیز کنترل می شود.

وی تصریح کرد: باید توجه داشته باشیم که جوانان را نباید فقط در سطح یک سازمان یا وزارتخانه ببینیم. با این نگاه مشکلات حوزه جوانان همچنان باقی می ماند. جوان به سایر بخش ها هم متصل است. جوان دائما با خانواده، هنر و فرهنگ، امور اقتصادی، سیاسی و بسیاری از بخش های دیگر در ارتباط است و شبانه روز تحت تاثیر از این محیط ها و فضاهای پیرامونی است.

وزیر ورزش و جوانان افزود: عوامل فرهنگی، اقتصادی، حاکمیتی و مدیریت نظام مثل لوکومتیو واگن های به هم پیوسته ای دارد که جوانان را به حرکت در می آورد. هر قدم و تکانی که این واگن های متصل به هم داشته باشند به جوان منتقل می شود و موجب بازخورد در جوانان ما می شود. پس جوان و مدیریت آن بخش منفک و جدایی پذیر از سایر بخش های کشور نیست.

وی تاکید کرد: ما در نقش تعدیل کننده به تنهایی نمی توانیم در حل مسائل جوانان قدم برداریم. باید در نظر داشت که اقدامات کوتاه مدت نباید در تصمیم گیری ها لحاظ شود بلکه برای حل مشکلات باید اقدامات بلند مدت انجام دهیم. با حمایت حجت الاسلام و المسلمین سید حسن خمینی و تعامل با سایر بخش های نظام، از وضعیت بحران عبور خواهیم کرد و برای حل مشکلات جوانان قدم بر می داریم.

وزیر ورزش و جوانان گفت: دولت تدبیر و امید با توجه به آرای کسب شده و استقبال مردم عنایت ویژه ای به جوانان دارد و ریاست محترم جمهوری دائم پیگیر امور جوانان است. با پیگیری مسئولان کشور امیدواریم طرح هایی که در حوزه جوانان داریم محقق شود و به نتیجه برسد.

وزیر ورزش و جوانان حضور حجت الاسلام و المسلمین سید حسن خمینی در وزارت ورزش و جوانان را سبب عنایت ویژه به موضوع جوانان و تقویت انگیزه و فعالیت در این حوزه دانست و گفت: جامعه باید بداند که علی رغم مضایق، اتفاقات خوبی در حوزه جوانان افتاده است.

وی تاکید کرد: گلزاری به عنوان معاون ساماندهی امور جوانان در سطح گسترده ای کار می کند که امیدوارم مدیران بخش های مختلف نیز در این حوزه قدم بردارند. فعالیت در حوزه جوانان نباید تحمیلی باشد بلکه باید رغبت و علاقه برای فعالیت در این حوزه ایجاد شود تا امور جوانان چابکتر از گذشته پیش برود.

امام خمینی بسیج خانواده دولت سید حسن خمینی مشکلات معاون ورزش و جوانان وزارت ورزش و جوانان هنر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر