کد خبر: 133960 A

سیدحسن خمینی: به این تفاهم نامه چشم داریم و دل بسته‌ایم

به این تفاهم نامه چشم داریم و دل بسته ایم که انشالله بتوانیم با امضای آن کاری برای جوانان انجام دهیم.

با حضور وزیر ورزش و جوانان و حجت الاسلام و المسلمین سید حسن خمینی تفاهم نامه همکاری میان وزارت ورزش و جوانان و موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی(ره) امضا شد.
به گزارش ایلنا، حجت الاسلام و المسلمین سید حسن خمینی در مراسم امضای این تفاهم نامه گفت: امضای این تفاهم نامه یک سرآغاز و ساده ترین مرحله است. باید این تفاهم نامه از روی کاغذ به عملیاتی شدن برسد. اجرایی شدن و عملی شدن آن بستگی به همت و تلاش دوستان ما در مجموعه وزارت ورزش و جوانان و موسسه تنظیم و نشر آثار حضرت امام(ره) دارد.

وی تصریح کرد: خیلی وقت‌ها از امکانات کم کارهای بزرگ تولید شده است. به این تفاهم نامه چشم داریم و دل بسته ایم که انشالله بتوانیم با امضای آن کاری برای جوانان انجام دهیم.

معاون ساماندهی امور جوانان نیز در این مراسم گفت: این تفاهم نامه در حوزه جوانان منعقد می شود با حضور حجت الاسلام و المسلمین سید حسن خمینی و موسسه تنظیم و نشر آثار امام(ره)، که به عنوان حسن مطلع و تبرک فعالیت های وزارت خانه و انعقاد تفاهم نامه همکاری با دستگاه ها و نهادهای مختلف کشوری امروز به امضا می رسد.

محمود گلزاری افزود: براساس این تفاهم نامه موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی(ره به عنوان سمن فعال و گروه مرجع در حوزه اندیشه های رهبر کبیر انقلاب به فعالیت می پردازد.

هدف از امضای این تفاهم نامه بسترسازی جهت تقویت و تعمیق همکاری های فی ما بین در عرصه های علمی، پژوهشی، فرهنگی، اجتماعی و سیاسی در حوزه آرا، افکار، اندیشه ها و سیره و سلوک امام خمینی(ره) و بهره گیری از کلیه ظرفیت ها و امکانات طرفین برای تبلیغ و ترویج اندیشه های بلند حضرت امام و الگوهای رفتاری و منش و روش بنیانگذار جمهوری اسلامی بویژه برای جوانان در عرصه نهادها و سازمان های دولتی متصدی امور جوانان بالاخص معاونت ساماندهی امور جوانان، مدیریت های ستادی و استانی آن و نیز سازمان های مردم نهاد وابسته به این معاونت عنوان شده است.

این تفاهم نامه با رویکرد تبیین و ترویج اندیشه های بلند امام راحل(ره) در حوزه جوانان بویژه ارتقای توانمندی های جوانان، افزایش روحیه مشارکت و مسئولیت پذیری و تقویت روحیه خودباوری، آرمان خواهی، استقلال طلبی و هویت خواهی آنان و ارتقای بهره وری، کارآمدی و اثربخشی جوانان در عرصه های مختلف اجتماعی، فرهنگی، سیاسی، اقتصادی و در جهت تقویت و تعاملات دو سویه سازمان یافته میان معاونت ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش و جوانان و موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی(ره) به امضا رسید.

اجتماعی و سیاسی امام راحل انقلاب بهره وری جمهوری اسلامی حضرت امام سید حسن خمینی وزارت ورزش وزارت ورزش و جوانان وزیر ورزش و جوانان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر