کد خبر: 133961 A

مدیریت امور جوانان فرابخشی است؛

مدیریت امور جوانان فرابخشی است و باید ظرفیت و توان دستگاه های دولتی و کشوری را در حوزه جوانان فعال کنیم.

معاون ساماندهی امور جوانان در دیدار با حجت الاسلام و المسلمین سید حسن خمینی گفت: متاسفانه تصور بر این است که بخش جوانان در سایه قرار گرفته اما باید توجه داشته باشیم مدیریت امور جوانان فرابخشی است و باید ظرفیت و توان دستگاه های دولتی و کشوری را در حوزه جوانان فعال کنیم.

به گزارش ایلنا به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، محمود گلزاری در این مراسم که با حضور وزیر ورزش و جوانان، معاونین و مدیران وزارتخانه و مسئولین موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی(ره) برگزار شد، تصریح کرد: وزارت ورزش و جوانان از دو بخش به هم تنیده ورزش و جوانان تشکیل شده است. با تاکید و رهنمودهای وزیر ورزش و جوانان فعالیت های متعددی در حوزه جوانان وزارتخانه انجام شده است.

وی افزود: هویت، مشارکت جوانان، خانواده، ازدواج، اوقات فراغت، سلامت، آسیب های اجتماعی و رفع مشکلات معیشتی و مسکن که در برنامه های دکتر گودرزی مطرح شد، موضوع جدی فعالیت های معاونت ساماندهی امور جوانان بوده است. در این راستا با پانزده دستگاه و نهاد دولتی و حاکمیتی از نزدیک تعامل داشتیم و در سطوح عالی دستگاهی به مذاکره و جلسات ویژه در موضوع جوانان پرداختیم.

گلزاری اظهار داشت: تعامل با مقام عالی دستگاه‌های میراثفرهنگی و گردشگری، محیط زیست، وزارت اقتصاد، وزارت ارشاد، مرکز امور زنان و خانواده، بانک مرکزی و دانشگاه آزاد و جلسات در سطح معاونین با نهادهایی مانند کمیته امداد امام خمینی(ره)، صدا و سیما، یونسکو، دفتر مقام معظم رهبری، وزارت آموزش و پرورش و شهرداری تهران به منظور پیشبرد برنامه های وزارت ورزش و جوانان در حوزه جوانان صورت گرفته است.

معاون ساماندهی امور جوانان افزود: مشکلات معیشتی در حوزه جوانان از جمله مسائل مهمی است که ما پیگیر آن بوده ایم. در هفته آینده اخبار خوشی را در زمینه وام های ازدواج جوانان اعلام خواهیم کرد. در این راستا با وزیر اقتصاد و بانک مرکزی دیدار داشتیم و در جلسات ویژه موضوع وام ازدواج پیگیری شده است. امیدواریم با پیگیری های صورت گرفته هفته آینده شاهد گشایش این مسئله در کشور باشیم.

ازدواج اوقات فراغت خانواده دستگاه های دولتی دفتر مقام معظم رهبری کمیته امداد امام خمینی مسکن وزارت آموزش و پرورش وزارت ورزش و جوانان وزیر ورزش و جوانان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر