کد خبر: 136296 A

وضعیت سیاسی تایلند وخیم است؛

رقابت‌های بوکس جوانان آسیا قرار است اوایل بهمن‌ماه در بانکوک پایتخت تایلند برگزار شود که به گفته مدیر تیم‌های ملی بوکس، احتمال برگزار نشدن این مسابقات زیاد است.

در شرایطی که قرار است تیم ملی بوکس جوانان ایران روز دوم بهمن‌ماه راهی بانکوک شود تا در مسابقات قهرمانی آسیا شرکت کند، سفر ملی‌پوشان جوان کشورمان به تایلند در هاله‌ای از ابهام قرار گرفته است.

به گزارش ایلنا، رقابت‌های بوکس جوانان آسیا قرار است اوایل بهمن‌ماه در بانکوک پایتخت تایلند برگزار شود که به گفته مدیر تیم‌های ملی بوکس، احتمال برگزار نشدن این مسابقات زیاد است.

منوچهر مقصودی در پاسخ به سوال خبرنگار ایلنا مبنی بر این‌که آیا به دلیل نرسیدن دعوت‌نامه از سوی برگزارکنندگان مسابقات آسیایی به فدراسیون ایران، تیم ملی کشورمان در رقابت‌های قهرمانی جوانان آسیا شرکت می‌کند یا نه، خاطرنشان کرد: موضوع این نیست. شرایط سیاسی کشور تایلند وخیم است. از اخبار شنیدیم تظاهرکنندگان فرودگاه بانکوک را بسته‌اند و اجازه تردد به هواپیماها را نمی‌دهند.

وی افزود: با این وضعیت تایلندی‌ها اگر هم بخواهند دعوت‌نامه بفرستند، اساسا نمی‌توانند. چون شرایط کشورشان اصلا مساعد انجام بازی‌ها نیست.

نایب رئیس فدراسیون بوکس با بیان اینکه اصلا شاید مسابقات برگزار نشود، اظهار داشت: خود تایلندی‌ها هم منتظرند ببینند وضعیت آرام می‌شود یا نه، به همین خاطر هنوز نسبت به ارسال دعوت‌نامه به برخی کشورها از جمله ایران اقدام نکرده‌اند.

مدیر تیم‌های ملی بوکس در مورد کشور جایگزین به جای تایلند گفت: هنوز هیچ چیز معلوم نیست. البته اگر قرار باشد میزبانی به کشوری دیگر واگذار شود، زمان برگزاری مسابقات تغییر خواهد کرد.

ایران بازی بوکس پایتخت تایلند تیم ملی تیم های ملی رقابت فرودگاه مسابقات قهرمانی آسیا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر