کد خبر: 136807 A

گنبدی‌ها والیبال را به خوبی می‌فهمند؛

میزان مشهد با پیروزی مقابل نوین کشاورز، ۲۹ امتیازی شد و پس از تیم‌های باریج اسانس ۳۶ امتیازی و متین ۳۰ امتیازی در مکان سوم جدول رده بندی لیگ برتر قرار دارد.

سرمربی تیم والیبال میزان مشهد گفت: با توجه به ۳ دیدار خارج از خانه، ۷ روز آینده شرایط سختی را پیش رو خواهیم داشت.

به گزارش ایلنا، جبار قوچان‌نژاد که تیمش فردا ۲۵ دی ماه در هفته شانزدهم رقابت های لیگ برتر والیبال کشور میهمان تیم جواهری گنبد است، عنوان کرد: گنبدی‌ها والیبال را به خوبی می‌فهمند و طبیعتا بازی در خانه آنها کار سختی خواهد بود.

وی افزود: باید همانند تمام بازی‌ها با بهره‌گیری از نقاط ضعف حریف و اجرای خوب تاکتیک‌ها، با تمرکز و اعتماد به نفس بازی و امتیازات کامل ۳ بازی را کسب کنیم.

سرمربی تیم والیبال میزان ادامه داد: پس از این دیدار فرصت برگشتن به مشهد را نخواهیم داشت و باید روز یکشنبه ۲۹ دی‌ماه در تهران به مصاف تیم پیکان برویم و روز چهارشنبه ۲ بهمن ماه در بندرعباس میهمان آلومینیوم المهدی خواهیم بود.

قوچان نژاد با بیان اینکه از ورزش دوستان استان می‌خواهیم که برای موفقیت ما دعا کنند، گفت: قطعا انرژی مثبت هواداران باعثمی‌شود با انگیزه بیشتری در مسابقات شرکت کنیم و با دست پر به مشهد بازگردیم.

تیم والیبال میزان مشهد با پیروزی ۳ بر صفر مقابل نوین کشاورز، ۲۹ امتیازی شد و پس از تیم‌های باریج اسانس ۳۶ امتیازی و متین ورامین ۳۰ امتیازی در مکان سوم جدول رده بندی لیگ برتر قرار دارد.

اعتماد به نفس انرژی بازی جدول دی ماه رده بندی لیگ برتر رقابت های لیگ برتر مشهد والیبال پیکان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر