کد خبر: 138575 A

تلاش کنند ورزش از سیاست جدا شود؛

وقتی تمام باشگاه پشت صندوق عقب یک پیکان اداره می‌شد احترام‌ها بیشتر بود. از روزی که مدیران سیاسی آمدند و در ورزش به کارهای سیاسی دست زدند، ارزش‌ها در ورزش ما کمرنگ شد.

مدیر عامل سابق باشگاه ملوان بندر انزلی گفت: من در انتخابات کمیته ملی المپیک حضور نداشتم و نمی‌توانم بگویم این انتخابات درست برگزار شده یا نه، اما معمولا یکسری محدودیت‌هایی وجود خواهد داشت.

صادق درودگر در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا اظهار داشت: این انتخابات هم مثل بقیه انتخابات‌ کشور یکسری محدودیت‌ها داشته، به نظر من این روش باید به تاریخ سپرده شود تا کسی که خودشان می‌خواهند انتخاب نشود.

وی افزود: به هر حال انتخابات کمیته ملی المپیک برگزار شد و افراد مشخص شدند. شاهرخ شهنازی انتخاب بسیار خوبی برای دبیرکلی کمیته ملی المپیک بود و به وی تبریک می‌گویم چون در سال‌های مختلف برای ورزش ایران زحمت کشیده اند به کیومرثهاشمی هم تبریم می‌گویم و آرزو می‌کنم ارتباط و تعامل خوبی بین کمیته ملی المپیک و باشگاه‌ها برای پیشرفت و توسعه ورزش ایجاد شود.

وی در پاسخ به این سوال که آیا کیومرثهاشمی گزینه خوبی برای ریاست کمیته ملی المپیک است یا نه؛ گفت: فرد زیاد مهم نیست. اگر تشکیلات خوب و قوی باشد و مجموعه‌ای خوب بسازند می‌توانند موفق باشند، اما اگر همکاران خوبی نداشته باشند؛ نمی‌توانند به موفقیت برسند. بیایند و تلاش کنند برای همیشه ورزش را از سیاست جدا کنند چون تمام این توهین‌ها و ناملایمات به خاطر حضور افراد سیاسی در ورزش است.

درودگر در پایان گفت: وقتی تمام باشگاه پشت صندوق عقب یک پیکان اداره می‌شد احترام‌ها بیشتر بود. از روزی که مدیران سیاسی آمدند و در ورزش به کارهای سیاسی دست زدند، ارزش‌ها در ورزش ما کمرنگ شد. امیدوارم جایگاه اخلاق و ارزش در ورزش ما پر رنگ شود تا شاهد حفط احترام‌ها باشیم.

اخلاق المپیک انتخابات ایران ورزش ارزش سیاسی ملوان سیاست پیکان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر