کد خبر: 138791 A

ازبکستان ساده‌ترین رقیب خواهد بود؛

حریفان تیم ملی در بازی‌های جام ملت‌های آسیا قدرتمند هستند و قطعا صعود از گروه‌ خود آسان نیست.

سرمربی تیم هندبال ثامن‌الحجج(ع) مشهد گفت: حریفان تیم ملی در بازی‌های جام ملت‌های آسیا قدرتمند هستند و قطعا صعود از گروه‌ خود آسان نیست.

به گزارش ایلنا، علیرضا حبیبی در آستانه آغاز رقابت‌های هندبال جام ملت‌های آسیا در بحرین با اشاره به همگروه بودن تیم ملی ایران با تیم‌های بحرین، عربستان، چین، کره‌جنوبی و ازبکستان، اظهار داشت: با توجه به اینکه حدود ۸۰ درصد از بازیکنان تیم ملی را هندبالیست‌های تیم ثامن‌الحجج(ع) سبزوار تشکیل می‌دهند قطعا هماهنگی خوبی بین بازیکنان تیم ایجاد شده و می‌توان به کسب نتایج مطلوب در این رقابت‌ها امیدوار بود.

وی افزود: در گروه تیم ملی ایران، ازبکستان ساده‌ترین رقیب خواهد بود ولی تقابل با کره‌جنوبی، بحرین و عربستان به عنوان تیم هایی که سابقه حضور در جام جهانی را دارند قطعا آسان نخواهد بود.

حبیبی ادامه داد: تیم ملی چین هم از سال‌های قبل برنامه‌ریزی جامع و مدونی را برای پیشرفت هندبال خود انجام داده و امروز به نتایج خوبی دست پیدا کرده و نباید تیم ملی این کشور را دست کم گرفت.

این کارشناس هندبال با اشاره به اینکه تیم ملی روند آماده‌سازی نسبتا مطلوبی را پشت سر گذاشته افزود: حضور تیم ثامن‌الحجج(ع) با ملی‌پوشان خود در جام باشگاه‌های آسیا، دیدارهای تدارکاتی با تیم ملی ترکیه، قطر، بحرین و امارات و همچنین مسابقه‌ای که با ژاپن انجام خواهد شد، سطح هماهنگی و آمادگی بازیکنان ما را افزایش می‌دهد ولی اگر چند بازی دوستانه با تیم‌های تراز اول دنیا تدارک دیده می‌شد، قطعا نتایج بهتری را کسب می‌کردیم.

سرمربی تیم هندبال ثامن‌الحجج(ع) مشهد تصریح کرد: تیم ملی ایران در سال‌های اخیر در رده سنی بزرگسالان نتایج خوبی را کسب کرد و جزو مدعیان هندبال آسیا محسوب می شود، خوشبختانه امسال شاهد انسجام و هماهنگی بین بازیکنان و سایر اعضای تیم هستیم و شخصا به صعود ایران از گروه خود امید زیادی دارم.

حبیبی ادامه داد: با توجه به اینکه قطر میزبان جام‌جهانی آینده خواهد بود سهمیه آسیا در این رقابت‌ها ۴ تیم است و این بهترین فرصت برای تیم ملی ایران است که از این شانس بوجود آمده بهره لازم را برده و راه صعود به جام‌جهانی را هموار کند.

بازی بحرین ترکیه تیم ملی جام باشگاه های آسیا جام جهانی جام ملت های آسیا رقابت عربستان مشهد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر