کد خبر: 139443 A

برخلاف جریانات موجود قهرمان شدیم؛

حق را به مسئولان فدراسیون می‌دهم که در گزینش مربیان تیم ملی عجله نکنند و از بین گزینه‌های موجود، بهترین‌ها را انتخاب کنند.

سرمربی تیم کاراته دانشگاه آزاد گفت: فدراسیون کاراته در مورد مربیگری در تیم ملی با من صحبت کرد، اما چون با تیم ملی کره‌جنوبی قرارداد دارم، صلاح دیدم همچنان با این تیم بمانم.

به گزارش ایلنا، احمد صافی در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا در مورد قهرمانی تیم دانشگاه آزاد در نیم فصل اول سوپر لیگ افزود: روز پنجشنبه بازی‌های بسیار خوب و زیبایی را شاهد بودیم، به خصوص دیدار ما مقابل آذر خودروی قم که یکی از قشنگ‌ترین مسابقات سال‌های اخیر لیگ کاراته بود.

وی ادامه داد: متاسفانه ما یک باخت غافل‌گیرانه را متحمل شدیم که البته بچه‌ها خیلی زود خود را پیدا کردند و در نهایت به حق خود رسیدند.

سرمربی تیم کاراته دانشگاه آزاد به جو سنگین شهر قم اشاره کرد و اظهار داشت: فشار روانی روی تیم ما زیاد بود. با این حال و برخلاف جریانات موجود توانستیم قهرمان نیم فصل شویم و نتیجه زحمات‌ خود را گرفتیم.

صافی در ادامه در پاسخ به این پرسش که آیا پیشنهادی از سوی مسئولان فدراسیون کاراته برای مربیگری در تیم ملی به شما شده یا نه، گفت: مسئولان فدراسیون با من صحبت‌هایی کردند اما چون با تیم ملی کره‌جنوبی قرارداد دارم و البته به تازگی نیز قراردادم را با فدراسیون کاراته این کشور تمدید کرده‌ام، صلاح دیدم به فعالیتم در این تیم ادامه بدهم.

سرمربی تیم ملی کاراته کره‌جنوبی در پایان یادآور شد: خوشبختانه در کاراته ما مربیان بسیار خوبی فعالیت می‌کنند که همین مساله کار فدراسیون را برای انتخاب مربیان تیم ملی دشوار می‌کند. از این رو این حق را به مسئولان فدراسیون می‌دهم که در گزینش مربیان تیم ملی عجله نکنند و از بین گزینه‌های موجود، بهترین‌ها را انتخاب کنند.

بازی تیم ملی دانشگاه آزاد زیبایی سرمربی تیم ملی قم کره جنوبی نیم فصل نیم فصل اول کاراته
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر