کد خبر: 139486 A

در رقابت‌های جهانی شمشیربازی؛

وی دیروز ۴ بهمن‌ماه به دلیل قرار گرفتن در مقابل ورزشکار رژیم صهیونیستی حاضر به مسابقه با این شمشیرباز نشد تا از گردونه رقابت‌ها حذف شود.

رییس هیات شمشیربازی خراسان رضوی گفت: شمشیرباز خراسانی حاضر در رقابت‌های جهانی ایتالیا علیرغم صعود به دور دوم با ورزشکار اسرائیلی مسابقه نداد و از گردونه رقابت‌ها کنار رفت.

به گزارش ایلنا، مجید مهرور با اعلام این خبر، اظهار داشت: تیم ملی شمشیربازی ایران برای حضور در رقابت‌های جهانی با سه شمشیرباز در ایتالیا حضور دارد و علی یعقوبیان ورزشکار خراسانی این رشته از ملی‌پوشان حاضر در این مسابقات است.

وی افزود: یعقوبیان پس از کسب نتایج مطلوب در دور اول این رقابت‌ها به دور بعدی صعود کرد. وی دیروز ۴ بهمن‌ماه به دلیل قرار گرفتن در مقابل ورزشکار رژیم صهیونیستی حاضر به مسابقه با این شمشیرباز نشد تا از گردونه رقابت‌ها حذف شود.

رییس هیات شمشیربازی خراسان رضوی ادامه داد: علیرغم تهدید مسوولان برگزاری مسابقات و فدراسیون جهانی شمشیربازی مبنی بر حذف یعقوبیان از رده بندی جهانی اما این ورزشکار با اخلاق خراسانی، با توجه به سیاست‌های نظام جمهوری اسلامی حاضر نشد با این حریف خود رقابت کند.

اخلاق ایتالیا ایران تیم ملی خراسان رضوی رژیم صهیونیستی رقابت نظام جمهوری اسلامی سیاست شمشیرباز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر