کد خبر: 139527 A

در حال کنکاش برای ماندن یا رفتن هستم؛

در رشته ما مانند فوتبال یا والبیال پول میلیاردی نمی‌دهند که اگر بعد از ۵ سال از شنا خداحافظی کردم زندگی راحتی داشته باشم، به همین دلیل من در حال کنکاش برای ماندن یا خداحافظی از تیم ملی هستم.

عضو تیم ملی شنای کشورمان گفت: کناره گیری‌ام از شنا صددرصد نیست

محمد بیداریان در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا در خصوص خبر خداحافظی اش از تیم ملی شنا گفت: خداحافظی‌ام قطعی نیست اما طبیعی است که به فکر زندگی و آینده‌ام باشم. در رشته ما مانند فوتبال یا والبیال پول میلیاردی نمی‌دهند که اگر بعد از ۵ سال از شنا خداحافظی کردم زندگی راحتی داشته باشم، به همین دلیل من در حال کنکاش برای ماندن یا خداحافظی از تیم ملی هستم.

وی ادامه داد: البته فدراسیون مطمئنا دوست ندارد ورزشکار ملی خود را به راحتی از دست بدهد، کسی که برای‌شان افتخار آفرینی می‌کند اما قبول کنید من هم باید به فکر زندگی و آینده‌ام باشم. منتظرم خدمت سربازی‌ام تمام شود و بعد از آن در این ارتباط یک تصمیم قطعی بگیرم. شاید با عنوان مربی در شنا ادامه فعالیت بدهم. تمامی اینها به نظر کمیته ملی المپیک و فدراسیون مربوط می‌شود.

این شناگر تیم ملی خاطرنشان کرد: بسیاری از ورزشکاران ملی در شنا و سایر رشته‌ها بودند که از دنیای حرفه‌ای خداحافظی کرده و حتی به خارج از کشور رفته‌اند تا به فکر زندگی خود باشند، ولی من سال‌ها تجربه به دست آورده‌ام و می‌توانم آنها را در اختیار شنای کشورم قرار دهم.

وی در پایان تاکید کرد: باید بگویم دوران طلایی شنا در زمان مدیریت مرادی بود که ما حتی داشتیم به کسب مدال و رتبه در آسیا می‌رسیدیم اما دوران کابوس‌وار مدیریت آیت‌اللهی شاید ۱۰ سال شنا را عقب انداخت و ضربه بزرگی به شنا زد، اما حالا رضوانی به عنوان رئیس فدراسیون شنا انتخاب شده که او خود از خانواده شنا است و با رزومه‌ای که دارد می‌تواند شنا را به روزهای اوج خود بازگرداند اما با این حال ۱۰ سال کار داریم تا شنا به زمان مرادی برگردد.

المپیک پول تیم ملی خانواده رئیس فدراسیون سربازی فوتبال خداحافظی شنا کنکاش
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر