کد خبر: 139922 A

تنیس روی میز جام فجر - تهران؛

در چهارمین و آخرین روز رقابت‌های جام فجر، دیدارهای دو نفره مردان از ساعت ۹ صبح امروز و با حضور ۳۴ تیم به صورت حذفی آغاز می‌شود.

رقابت‌های انفرادی بانوان جام بین‌المللی فجر از صبح روز گذشته در مجموعه ورزشی انقلاب تهران آغاز شده بود با راهیابی برادران عالمیان به فینال به پایان رسید.

به گزارش ایلنا، در سومین روز مسابقات جام فجر، مسابقات انفرادی مردان از صبح امروز و با حضور ۷۷ بازیکن برگزار شد که در پیکارهای مرحله گروهی که با حضور ۶۹ بازیکن انجام شد ۲۳ ورزشکار بهمراه ۸ بازیکن دارای سید، برگزارکننده مرحله حذفی بودند.

میعاد لطفی و حامد باشت باوی دو جوان با استعداد تنیس روی میز کشورمان با ارائه بازی‌های خوب به مرحله یک‌چهارم نهایی راه یافتند. در این مرحله افشین نوروزی نیز با یک بازی حساب شده شتی نفر اول هندی‌ها را شکست داد تا به نیمه نهایی برسد.

در مرحله نیمه‌نهایی این پیکارها نوشاد عالمیان موفق شد ۴ بر ۱ ساتیان از هند را شکست داد و در دیگر دیدار این مرحله نیما عالمیان در یک بازی نزدیک و تماشایی ۴ بر ۳ افشین نوروزی را از پیش روی برداشت تا با نوشاد راهی فینال شوند. نوروزی و ساتیان از هند نیز مشترکاً در مکان سوم قرار گرفتند.

در چهارمین و آخرین روز رقابت‌های جام فجر، دیدارهای دو نفره مردان از ساعت ۹ صبح امروز و با حضور ۳۴ تیم به صورت حذفی آغاز می‌شود.

نتایج مرحله نیمه نهایی انفرادی:

نوشاد عالمیان ۴ - ساتیان از هند ۱

نیما عالمیان ۴ - افشین نوروزی ۳

نتایج مرحله یکچهارم نهایی انفرادی:

نوشاد عالمیان ۴ - میعاد لطفی صفر

پوریا عمرانی ۱ - ساتیان از هند ۴

شتی از هند ۱ - افشین نوروزی ۴

حامد باشت باوی صفر - نیما عالمیان ۴

نتایج مرحله یک هشتم نهایی انفرادی:

نوشاد عالمیان ۴.. متین حیدری صفر

میعاد لطفی ۴… میونگ جون کیم از کره ۲

پوریا عمرانی ۴.. ونیوکوف از روسیه ۳

ساتیان از هند ۴.. یونگ من کیم از کره ۲

شتی از هند ۴… محمدعلی روئین تن ۳

افشین نوروزی ۴… مهران احدی ۲

حامد باشت باوی ۴… امین میرالماسی ۲

نیما عالمیان ۴… میدیا لطف الله نسبی ۱

انقلاب بازی رقابت روسیه مردان نیمه نهایی جوان هند تنیس عالمیان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر