کد خبر: 141302 A

وقتی آمارها حرف می‌زنند؛

پرشین توانست این جدال سنگین را ۱۱ بر یک به سود خود پایان دهد؛ اما نکات جالبی نیز در آن وجود داشت که مرور آن قابل توجه است.

دیدار تیم های پرشین و دانشگاه آزاد را می‌توان حساس ترین رقابت این هفته دانست که با نکات فنی جالبی نیز همراه شد.

به گزارش ایلنا، دیدارهای هفته هفتم و هشتم لیگ برتر امروز در محل آکادمی ووشو برگزار شد. می توان عنوان داشت حساس ترین رقابت میان پرشین و دانشگاه آزاد برگزار شد که نگاه‌ها را به خود خیره کرده بود.

پرشین توانست این جدال سنگین را ۱۱ بر یک به سود خود پایان دهد؛ اما نکات جالبی نیز در آن وجود داشت که مرور آن قابل توجه است.

تیم تالو پرشین موفق شد ۳ بر صفر حریف را شکست دهد. حسام تشنیزی، فرشاد عربی و فرشید اسدیان نفرات این تیم بودند که فرم زدند. البته، میثم سامانی برای دانشگاه فرم زد که به دلیل مصدومیت، کار را نیمه تمام رها کرد.

در ساندا برای پرشین، بهروز اصغری، سیدجمال موسوی، علی بختیاری، علی یوسفی، جعفر شیرزاد، مسعود فاضلی، مرتضی نوروزی و حمیدرضا قلی پور روی سکو رفتند. این تیم توانست ۸ بر یک بر حریف خود غلبه کند. مهزیار محمدنژاد، اکبر محمدزاده، رضا سبحانی، حمید قره داغی، محمد هیبتی، مجید هاشم بیگی، امید زارع، غلام خانه کشی نیز برای دانشگاه مبارزه کردند. در پایان تیم دانشگاه فقط ۴ راند را به نام خود کرد؛ اما ۱۲ راند و یک ناک اوتی برای پرشین به ثبت رسید.

این رقابت و نتیجه حاصله کار پرشین برای قهرمانی در دور مقدماتی گروه دوم را هموار کرد.

دانشگاه آزاد رقابت لیگ برتر دانشگاه جالبی پایان جدال نکات ووشوکاران پرشین
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر