کد خبر: 141306 A

سعی می‌کنم پولی که می‌گیریم حلال باشد؛

من یک بسکتبالیست حرفه‌ای هستم و حالا که در مهرام حضور دارم با تمام توان برای این تیم بازی خواهم کرد. من همیشه سعی می‌کنم پولی که می‌گیریم حلال باشد.

ملی‌پوش بلند قامت مهرام تاکید کرد که با حضورش در مهرام جذابیت لیگ بالاتر می‌رود.

به گزارش ایلنا، حامد حدادی پس از توافق با مهرام تهران در گفت‌وگو با سایت این باشگاه گفت: صحبت‌هایی برای حضورم در ماهشهر شده بود و پس از مشورت‌هایی که داشتم دیدم پیشنهاد مهرام از هر نظر بهتر است و بالاخره با این تیم به توافق رسیدم. شاید اصلی ترین دلیلم برای حضور در مهرام این بود که لیگ جذاب تر می‌شود. اگر من به پتروشیمی می‌رفتم کل تیم ملی جز صمد و اوشین در پتروشیمی بازی می‌کردند و لیگ جذابیتی نداشت. به دلیل همین جذابیت بالا راهی تهران شدم و از پلی‌آف برای مهرام بازی می‌کنم.

ملی‌پوش تیم مهرام ادامه داد: من به ماهشهری‌ها قول داده بودم که با آنها مذاکره می‌کنم اما اگر به توافق نرسیدم به تیم دیگری می‌روم. همین اتفاق نیز افتاد و من با آنها صحبت کردم اما در نهایت مشورت‌هایی که داشتم باعثشد تا تصمیم بگیرم در مهرام بازی کنم. هم اکنون نیز قراردادم را ثبت کرده و از تصمیمم خوشحال و راضی هستم. من یک بسکتبالیست حرفه‌ای هستم و حالا که در مهرام حضور دارم با تمام توان برای این تیم بازی خواهم کرد. من همیشه سعی می کنم پولی که می گیریم حلال باشد و به همین دلیل تعصب زیادی روی تیمم دارم. در کنار تمام بازیکنان مهرام تلاش خواهیم کرد تا به هدفمان برسیم و موفق باشیم.

حدادی درباره وضعیت مهرام نیز گفت: مهرام در این فصل تیم بسیار جوانی بسته است و تا این مرحله نیز خوب کار کرده است. بدون بازیکن خارجی پیش رفته اند و در رده دوم قرار دارند. به نظر من نتیجه ای که کسب کرده اند خوب است و حالا به عنوان مدعی برای ادامه لیگ تلاش می کنند. به نظر من در وضعیت کنونی پتروشیمی قوی ترین تیم لیگ است و به همین دلیل می گویم که با حضور من و صمد در مهرام جذابیت لیگ بیشتر می شود. اگر من یا صمد به ماهشهر می رفتیم تعادل ایجاد نمی شد. من برای حضورم در مهرام با خیلی ها چون صمد و اوشین مشورت کردم و حالا با مهرام در لیگ حاضر می شوم. مهرام چندین سال است که برای بسکتبال ایران زحمت کشیده و جوانان زیادی را به بسکتبال معرفی کرده است و من نیز با حضورم در این تیم قصد دارم به بسکتبال کمکی کرده باشم و امیدوارم لیگ جذابیت خوبی بدست بیاورد. باید جذابیت لیگ بالا برود تا بسکتبال دوستان وارد سالن جذب شوند و توجه به بسکتبال اضافه شود.

بازیکن تیم بسکتبال سیچوان لیگ درباره وضعیت لیگ چین نیز بیان کرد: اگر واقع بینانه نگاه کنیم چین از نظر امکانات خیلی بهتر از ایران است اما از نظر کار تیمی و هماهنگی بسکتبال ایران بهتر است. داوری در ایران خیلی بهتر است. در لیگ چین بازیکنان به برد و باخت تیم فکر نمی کنند و به دنبال گل زدن هستند. بازیکن خارجی می گوید من ۴۰ امتیاز کسب کردم اما باخت تیم برایشان مهم نیست اما تفکر من و صمد اینگونه نبود و ما همیشه سعی می کردیم کار گروهی انجام دهیم. خود من در اکثر مسابقات سعی داشتم تا ۸ یا ۹ پاس گل بدهم و در خدمت تیم بازی کنم. نتیجه تیم برای من مهم تر بود.

او با اشاره به تغییر مربی تیمش نیز بیان کرد: تغییر مربی تاثیری در کار من نداشت. من به عنوان بازیکن وظیفه خودم را انجام می دهم. متاسفانه آن آسیب دیدگی من در ابتدای فصل خیلی آزارم داد. در جریان لیگ نیز من سعی می کردم بیشتر در کار تیمی کار کنم تا اینکه بخواهم در زیر سبد درگیر شوم. همین آسیب دیدگی هم باعثشد کمی سرعتم کمتر شود اما خدا را شکر از نظر بدنی قوی تر شده ام. ان شالله زمانی که کارم در چین تمام شد و به ایران آمدم با دکتر صادقی کار خواهم کرد تا به طور کامل از نظر بدنی آماده شوم.

آسیب دیدگی ایران بازی بسکتبال پتروشیمی تیم ملی چین شکر ماهشهر مهرام
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر