کد خبر: 142748 A

لیگ دسته یک والیبال جوانان؛

تیم‌های شکوفا صنعت کرمان، گل گهر سیرجان، پیشگامان شفق اردکان و ذوب آهن اصفهان با پذیرش شکست در این مرحله از لیگ دسته یک جوانان به کار خود در این رقابت ها پایان دادند و محل مسابقات را ترک کردند.

مرحله پلی‌آف مرحله نهایی مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه‌های دسته یک رده سنی جوانان دیروز دوشنبه با ۴ بازی در کرمانشاه برگزار تا چهره ۴ تیم راه یافته به مرحله نیمه نهایی این رقابت ها مشخص شود.

به گزارش ایلنا، در این رقابت‌ها ۸ تیم در دو گروه با یکدیگر رقابت می‌کنند که در پایان سومین روز تیم های سفیر قم، کاله جوان، ثامن الحجج کرمانشاه و شهرداری ملکان با پیروزی در برابر حریفان به مرحله نیمه نهایی راه یافتند.

تیم‌های شکوفا صنعت کرمان، گل گهر سیرجان، پیشگامان شفق اردکان و ذوب‌آهن اصفهان با پذیرش شکست در این مرحله از لیگ دسته یک جوانان به کار خود در این رقابت‌ها پایان دادند و محل مسابقات را ترک کردند.

در مرحله نیمه نهایی این رقابت‌ها امروز سه شنبه تیم‌های سفیر قم و کاله جوان با هم بازی می‌کنند، ثامن‌الحجج کرمانشاه و شهرداری ملکان نیز در دومین بازی با یکدیگر روبرو خواهند شد. تیم‌های پیروز این بازی‌ها به دیدار نهایی و بازنده‌ها راهی بازی رده‌بندی می‌شوند.

نتایج ۴ دیدار مرحله پلی آف این رقابت ها به قرار زیر است:
سفیر قم ۳ - شکوفا صنعت پویا کرمان ۲
کاله جوان ۳ – گل گهر سیرجان ۲
ثامن الحجج کرمانشاه ۳ – شفق پیشگامان اردکان صفر
شهرداری ملکان ۳ - ذوب آهن اصفهان یک

اصفهان بازی ذوب آهن رقابت شهرداری صنعت قم نیمه نهایی والیبال جوان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر