کد خبر: 147523 A

پس از برگزاری ۹۰ کشتی؛

تاکنون شانس احمد میرزاپور(خراسان رضوی) و احمد کریمی(البرز) جهت کسب بازوبند پهلوانی بیشتر از دیگر سنگین وزن‌ها است.

مسابقات کشتی پهلوانی بزرگسالان کشور با عنوان جام سردار شهید حسن شاطری و سه هزار شهید استان سمنان از دیروز یکم اسفند ماه آغز شد.

به گزارش ایلنا، پس از برگزاری ۹۰ مسابقه در مرحله مقدماتی دیدارهای نیمه نهایی آغاز می‌شود. در دومین روز از این مسابقات احمد میرزاپور(خراسان رضوی) در یک دیدار سنگین و نفسگیر مقابل جابر صادق زاده(پهلوان سال ۱۳۹۱ از استان مازندران) توانست در تایم اول یک بر صفر پیروز نزد مربی خود برود، صادق زاده نیز این امتیاز را در وقت دوم جبران کرد و کار به وقت اضافه کشید که میرزاپور با یک پیش انداز و کسب امتیار لازم در این دیدار به پیروزی رسید.

تاکنون شانس احمد میرزاپور(خراسان رضوی) و احمد کریمی(البرز) جهت کسب بازوبند پهلوانی بیشتر از دیگر سنگین وزن‌ها است. در ۹۰ کیلوگرم نیز دو کشتی گیر به نام مهدی قاضی(سمنان) و مجتبی کلانتریان(خراسان رضوی) بیشترین شانس را جهت کسب عنوان قهرمانی در این وزن را دارند.

از دیگر نکات بارز این مسابقات حضور پهلوانان ادور گذشته اعم از محمدرضا توپچی، حمید قشنگ، آرش مردانی، امین رشید لمیر، اصغرزاده(معاونت ورزشی اداره کل ورزش و جوانان استان سمنان) و علی زندی(دبیر انجمن کشتی پهلوانی) و استقبال تماشاگران و پخش زنده این مسابقات در دو روز گذشته است.

اداره کل ورزش و جوانان استان سمنان استان مازندران خراسان رضوی کسب عنوان قهرمانی کشتی نیمه نهایی وزن سمنان احمد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر