کد خبر: 147612 A

هدف حضور در بازی‌های آسیایی است؛

اگر تعداد اسپانسرها بیشتر شود و تیم‌های بیشتری بتوانند در این رقابت‌ها شرکت کنند سطح لیگ نیز بالاتر می‌رود.

شناگر دعوت شده به اردوی تیم ملی گفت: حضور کادر جدید تیم ملی برای شناگران حاضر در اردو مفید و موثر بود و هدف از برگزاری اردو های متمرکز تیم ملی حضور در بازی‌های آسیایی اینچون کره جنوبی است.

به گزارش ایلنا، فرهاد فیاض در مورد نحوه تمریناتش گفت: روزهای زوج تمرینات را در دو مرحله صبح و بعد از ظهر انجام می‌دهیم و دو ساعت قبل از تمرین عصر نیز به بدنسازی می‌پردازیم. روزهای فرد نیز صبح‌ها تمرین می‌کنیم و بعد از ظهر در استراحت هستیم.

وی ادامه داد: اردوی تمرینی تیم ملی خوب برگزار شد، بعد از چند مدت شناگران در اردوی متمرکز قرار گرفته بودند و تمرینات را در کنار یکدیگر دنبال می‌کردند. حضور شناگران در یک اردوی مشترک انگیزه تمرینی آنها را بالا می‌برد و باعثرشد و پیشرفت می‌شود.

فرهاد فیاض با اشاره به کادر جدید تیم ملی یادآور شد: این اولین باری است که شناگران با حضور کادر جدید تیم ملی به اردوی تمرینی دعوت می‌شوند. حضور عباسعلی‌کشتکار که یکی از بهترین مربیان ایران است و همچنین خشایار حضرتی در کنار یکدیگر بسیار مفید و موثر بود.

شناگر تیم مقات سطح لیگ شنا را خوب ارزیابی کرد و افزود: سطح لیگ شنا نسبت به سال گذشته بهتر شده، اما هنوز با شرایط ایده‌آل فاصله دارد. لیگ شنا باید به روزهای اوج بازگردد. اگر تعداد اسپانسرها بیشتر شود و تیم‌های بیشتری بتوانند در این رقابت‌ها شرکت کنند سطح لیگ نیز بالاتر می‌رود.

وی در مورد ادامه اردوهای تیم ملی گفت: همانطور که می‌دانید هدف از برگزاری اردوهای متمرکز تیم ملی حضور در بازی آسیایی اینچون کره‌جنوبی است که بعد از اتمام مرحله اول اردوی تیم ملی طبق صحبت‌های انجام شده، در تابستان اردوهای بلندمدت و همچنین شرکت در رقابت‌های شنا در برنامه‌ها قرار دارد.

اردوی تیم ملی ایران بازی تیم ملی رقابت کره جنوبی لیگ روزهای شنا فیاض
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر