کد خبر: 147728 A

در چهارمین دوره مسابقات جام باشگاه‌های آسیا، ‌ تکواندوکاران در اوزان(۸۲ +، ۸۲ -، ۷۲ -، ۶۳ -، ۵۴ -) با یکدیگر به رقابت می‌پردازند.

چهارمین دوره مسابقات جام باشگاه‌های آسیا در خانه تکواندو آغاز شد.

به گزارش ایلنا، چهارمین دوره رقابت‌های جام باشگاه‌ها آسیا از امروز شنبه به مدت ۲ روز در خانه تکواندو برگزار می‌شود که در این دوره از مسابقات تیم های شهرداری ورامین، ‌ دانشگاه آزاد و پاس قوامین به عنوان نمایندگان فدراسیون تکواندو کشورمان حضور دارند. همچنین این مسابقات با حضور تکواندوکاران سه تیم افغانستان، عراق و هند برگزار می‌شود.

در چهارمین دوره مسابقات جام باشگاه‌های آسیا، ‌ تکواندوکاران در اوزان(۸۲ +، ۸۲ -، ۷۲ -، ۶۳ -، ۵۴ -) با یکدیگر به رقابت می‌پردازند.

امروز شنبه در نخستین روز مسابقات، دیدارهای مقدمانی اوزان(۸۲ +، ۸۲ -، ۷۲ -، ۶۳ -، ۵۴ -) کیلوگرم از ساعت ۰۹:۳۰ الی ۱۳:۰۰ برگزار می‌شود. مرحله یک هشتم نهایی این مسابقات از ساعت ۱۴:۳۰ الی ۱۶:۰۰ امروز پیگیری می شود. همچنین مراسم افتتاحیه این مسابقات نیز از ساعت ۱۶:۳۰ الی ۱۸:۰۰ در خانه تکواندو برگزار می شود.

مسابقات جام باشگاه‌های آسیا هر دو سال یکبار برگزار می شود که سومین دوره این رقابتها، اسفندماه سال ۱۳۸۹ در تبریز و با حضور ۳۲ تکواندوکار در قالب ۳ تیم از کشورهای(اردن، افغانستان، عراق) و ۳ تیم(گسترش فولاد، جوانه و دانشگاه آزاد) از ایران برگزار شد.

در پایان این رقابتها، باشگاه گسترش فولاد تبریز مقام قهرمانی را به خود اخصاص داد، تیم دانشگاه آزاد بر سکوی نایب قهرمانی ایستاد و باشگاه جوانه سوم شد.

افغانستان ایران تکواندو جام باشگاه های آسیا دانشگاه آزاد رقابت شهرداری عراق فولاد هند
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر