کد خبر: 150161 A

تیم ملی سپک تاکرای کشورمان بمنظور شرکت در مرحله نهایی لیگ جهانی صبح فردا(دوشنبه) عازم کوالالامپور مرکز مالزی خواهد شد.

معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان به همراه رئیس فدراسیون انجمن‌های ورزشی با حضور در اردوی آماده‌سازی تیم ملی سپک تاکرا، برای ملی‌پوشان اعزامی این تیم به مرحله نهایی لیگ جهانی آرزوی موفقیت کردند.

به گزارش ایلنا، نصراله سجادی و محمد علیپور با دیدار با اعضای تیم ملی سپک تاکرا کشورمان و اطلاع از روند آماده سازی این تیم، دقایقی با ملی‌پوشان صحبت کردند.

معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان که یکی از چهره های مطرح در عرصه ورزش ایران است در دیدار با ملی پوشان و کادر فنی گفت: از اینکه می بینم سپک تاکرا طی چند سال گذشته رشد خوبی داشته خوشحال هستم.

وی افزود: با دیدن تمرینات و جدیت شما عزیزان متوجه شدم که این رشته نیاز به حمایت بیشتری دارد و امیدوارم که در صورت اعزام به بازی های آسیایی ۲۰۱۴ بتوانید به مدال خوشرنگی دست پیدا کنید.

سجادی در ادامه گفت: در سال آینده برای خرید تجهیزات کامل رشته سپک تاکرا به انجمن کمک خواهیم کرد تا تمرینات ملی پوشان در بهترین شرایط صورت گیرد.

وی در پایان ضمن تشکر از حمایت " محمد علیپور " رئیس فدراسیون انجمنهای ورزشی و تلاش مسئولان انجمن سپک تاکرا گفت: برای شما عزیزان در مسابقات لیگ جهانی آرزوی موفقیت می کنم و امیدوارم که با دست پر به میهن اسلامی بازگردید.

تیم ملی سپک تاکرای کشورمان به منظور شرکت در مرحله نهایی لیگ جهانی صبح فردا(دوشنبه) عازم کوالالامپور مرکز مالزی خواهد شد. این رقابت‌ها از روز چهارشنبه ۱۴ اسفندماه جاری با حضور ۱۲ تیم برتر جهان آغاز خواهد شد.

قرعه‌کشی این مسابقات یک روز قبل از افتتاحیه انجام می‌شود تا تیم کشورمان حریفان خود را شناسایی کند.

اردوی تیم ملی ایران بازی تیم ملی جهان رئیس فدراسیون رشد رقابت مالزی وزارت ورزش و جوانان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر