کد خبر: 150285 A

در دیدار با مسئولان منطقه آزاد کیش؛

می‌توانیم از این پتانسیل مناسب در رشته فوتبال استفاده کنیم، مضاف بر اینکه با حمایت از برگزاری مسابقات بین المللی در تلاش خواهیم بود تا توریسم ورزشی را نیز گسترش دهیم.

طی سفر دبیر کل کمیته ملی المپیک به جزیره کیش و دیدار با مسئولان آن مقرر شد تا این جزیره با توجه با امکانات و سرمایه گذاری خوبی که در آن صورت گرفته بتواند تبدیل به پایگاه قهرمانی برای ورزرش کشور همچون فوتبال و سایر رشته ها گردد.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی کمیته ملی المپیک، شاهرخ شهنازی که جهت حضور در مجمع سالیانه فدراسیون ناشنوایان به جزیره کیش سفر کرده بود در دیدار با علی مونسان مدیر عامل سازمان منطقه آزاد کیش با اشاره بر لزوم گسترش همکاری سازمان منطقه آزاد کیش با کمیته ملی المپیک اظهار داشت: مسئولان کمیته ملی المپیک و سازمان منطقه آزادکیش می توانند با همکاری همه جانبه با یکدیگر ضمن میزبانی رقابت‌های بین المللی نقش بسزایی در جهت گسترش توریسم ورزش داشته باشند مضافه بر اینکه کیش توان میزبانی خوب در برگزاری بسیاری از اردو های تیم های ورزشی در رشته های مختلف را دارد و می تواند حتی میزبان مسابقات مهم بین المللی باشد.

دبیر کل کمیته ملی المپیک ضمن اشاره به ایجاد پایگاه های ورزش قهرمانی فوتبال در جزیره کیش عنوان داشت: در جلسه سازنده ای که با مسئولان منطقه آزاد کیش داشتیم مقرر شد تا با همکاری فدراسیون فوتبال، باشگاهای داخلی و خارجی با این پایگاه‌ها ارتباط های لازم بر قرار گردد تاباشگاههای فوتبال ایجاد شود و البته این طرح در سایر رشته های ورزشی نیز اجرا خواهد شد.

شنهازی گفت: خوشبختانه در جزیره کیش سرمایه گذاری خوبی روی زمین های فوتبال و تجهیزات آن صورت گرفته است و ما می‌توانیم از این پتانسیل مناسب در رشته فوتبال استفاده کنیم، مضاف بر اینکه با حمایت از برگزاری مسابقات بین المللی در تلاش خواهیم بود تا توریسم ورزشی را نیز گسترش دهیم.

دبیر کل کمیته ملی المپیک همچنین در دیدار با حسین جلالی معاون ورزش و آموزش شرکت سرمایه گذاری منطقه آزاد کیش، محمد خیاطیان مشاور و مدیر کل دفتر مدیر عامل سازمان منطقه آزاد کیش و بهبود بهزادی رئیس کمیته اسکان و خدمات رفاهی کیش بر لزوم گسترش همکاری های فی ما بین و بر ایجاد پایگاههای قهرمانی و ورزشی برای تیم ملی در جزیره کیش تاکید کردند.

المپیک ایران تیم ملی رشته های ورزشی رقابت روابط عمومی زمین سرمایه گذاری فدراسیون فوتبال فوتبال
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر