کد خبر: 151558 A

نیمه‌نهایی لیگ برتر والیبال؛

تیم والیبال متین ورامین موفق شد نخستین بازی مرحله نیمه نهایی مقابل میزان مشهد را با برتری به پایان برساند تا گام بلندی برای صعود به فینال لیگ برتر بردارد.

تیم والیبال متین ورامین موفق شد نخستین بازی مرحله نیمه نهایی مقابل میزان مشهد را با برتری به پایان برساند تا گام بلندی برای صعود به فینال لیگ برتر بردارد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، در نخستین دیدار از مرحله نیمه نهایی لیگ برتر والیبال باشگاه‌های کشور عصر امروز از ساعت ۱۶ تیم‌های متین ورامین و میزان مشهد به مصاف هم رفتند که در پایان این دیدار تیم والیبال متین ورامین موفق شد این بازی را با نتیجه ۳ بر ۲ به سود خود رقم بزند تا بخت خود را برای صعود به فینال این رقابت‌ها بیشتر کند.

میزان بازی را بهتر آغاز کرد و موفق شد در گیم نخست با نتیجه ۲۵ بر ۲۱ متین را شکست دهد ولی در گیم‌های دوم و سوم متین جبران کرد و موفق شد با نتایج ۲۵ بر ۲۱ و ۲۵ بر ۱۹ بر میزان غلبه کند تا بازی ۲ بر یک به سود متین باشد.

دو تیم در گیم چهارم هم پایاپای پیش رفتند و متین برای پایان بخشیدن به بازی تلاش می‌کرد تا نخستین بازی را به سود خود رقم بزند ولی در سوی دیگر مشهدی‌ها نیز دست از تلاش بر نمی‌داشتند تا به راحتی این بازی را واگذار نکنند و کار به جایی رسید که میزان برنده این گیم بود. نماینده مشهد موفق شد با برتری ۲۷ بر ۲۵ کار را به گیم پنجم بکشد.

در گیم پایانی این رقابت نزدیک نیز این میزان مشهد بود که پیش افتاده بود ولی تجربه بالای بازیکنان متین به کمک این تیم آمد چراکه با جبران امتیازات عقب افتاده موفق شدند با نتیجه ۱۸ بر ۱۶ میزان را شکست دهند تا برنده بازی نخست این مرحله شود.

دومین دیدار این دو تیم یک‌شنبه ۱۸ اسفندماه برگزار خواهد شد.

این دو تیم در حالی پیش روی هم قرار گرفتند که هر دو تیم در دور مقدماتی یک‌بار برنده دیدارهای روبروی هم شدند. تیم متین در بازی رفت در مشهد ۳ بر ۲ به حریف خود بازی را واگذار کرد، اما در بازی برگشت با نتیجه قاطع ۳ بر صفر تیم میزان را شکست داد.

بازی باشگاه های کشور رقابت فینال لیگ برتر لیگ برتر والیبال مشهد نیمه نهایی والیبال میزان متین
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر