کد خبر: 154551 A

توقعات از والیبال ایران بالا رفته؛

توقعات از والیبال ایران در دنیا بالا رفته و کار سنگین و پرمسئولیتی را پیشرو داریم. البته به مراتب انگیزه زیادی برای جانشینی ولاسکو و پیمودن راه و موفقیت با تیم ملی ایران دارم.

سرمربی تیم ملی ایران گفت: همین الان سه پیشنهاد همکاری از سه باشگاه مطرح ایتالیا دارم.

به گزارش ایلنا، اسلوبودان کواچ در دیدار روز گذشته خود با مسئولین فدراسیون والیبال ایران که در فرودگاه استانبول انجام شد، اظهار کرد: قسم می‌خورم همین الان ۳ پیشنهاد همکاری به عنوان سرمربی از ۳ تیم خوب ایتالیا دارم. آنها حتی قرارداد را نیز برای من آماده کرده بودند ولی سرمربیگری تیم ایران چیزی نبود که به راحتی از کنار آن گذر کنم.

جانشینی ولاسکو سخت است. توقعات از والیبال ایران در دنیا بالا رفته و کار سنگین و پرمسئولیتی را پیشرو داریم. البته به مراتب انگیزه زیادی برای جانشینی ولاسکو و پیمودن راه و موفقیت با تیم ملی ایران دارم.

سرمربی صربستانی تیم ملی کشورمان که دو مدال طلا و برنز المپیک را در کارنامه بازیکنی خود دارد، گفت: خوشبختانه با روحیات ایرانی ها آشنا هستم و این کمک بزرگی به من خواهد کرد. البته با کمک دستیارانم شناخت بیشتر و کاملی تری نسبت به بازیکنان پیدا می کنم. سعی می کنم در این مدت فیلم های لیگ برتر امسال را بررسی کنم. ما زمان زیادی نداریم و باید تا حد ممکن به صورت هماهنگ کارها را انجام دهیم تا وقتمان تلف نشود.

المپیک ایتالیا ایران تیم ملی تیم ملی ایران فرودگاه لیگ برتر مدال طلا والیبال استانبول
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر