کد خبر: 155006 A

مسابقات جایزه بزرگ جودو - گرجستان

امروز اول فروردین ماه در نخستین روز مسابقات جودوکاران در اوزان ۶۰ - و ۶۶ - کیلوگرم به رقابت پرداختند که تیم ایران نماینده نداشت اما فردا شنبه ۲ فروردین ماه تیم ملی کشورمان یک نماینده دارد.

رقابت‌های جایزه بزرگ جودو گرجستان از امروز اول فروردین ماه با حضور ۱۹۲ جودوکار در تفلیس آغاز شد.

به گزارش ایلنا به نقل از سایت فدراسیون جودو و کوراش، تیم ملی جودو کشورمان که برای حضور در یک اردوی مشترک و مسابقات جایزه بزرگ راهی گرجستان شده بود بعد از پایان اردوی مشترک خود با جودوکاران میزبان، روسیه و فرانسه از روز شنبه مسابقات خود را در تفلیس آغاز می کند.

آئین قرعه کشی این مسابقات عصر روز گذشته در تفلیس برگزار شد و سه جودوکار کشورمان رقبای خود را شناختند. در این دوره از مسابقات ۱۹۲ جودوکار از ۲۴ کشور جهان حضور دارند که ۱۱۷ جودوکار در بخش مردان و ۷۵ جودوکار در بخش مردان به رقابت خواهند پرداخت.

امروز اول فروردین ماه در نخستین روز مسابقات جودوکاران در اوزان ۶۰ - و ۶۶ - کیلوگرم به رقابت پرداختند که تیم ایران نماینده نداشت اما فردا شنبه ۲ فروردین ماه تیم ملی کشورمان یک نماینده دارد.

در وزن ۸۱ - کیلوگرم ۲۱ جودوکار شرکت دارند که امیر قاسمی‌نژاد تنها نماینده ایران در دور نخست استراحت دارد و سپس به مصاف مصاف برنده مبارزه " کاتیف " از اوکراین و " جیوانی " از ایتالیا می‌رود. قاسمی‌نژاد در صورت برتری با یکی از جودوکاران آذربایجان یا امارات در مرحله یک چهارم نهایی دیدار می‌کند.

اما یکشنبه ۳ قروردین ماه دو نماینده دیگر کشورمان به میدان می‌روند. محمد جمالی در وزن ۹۰ - کیلوگرم در اولین دیدار " گوگاتچاری " از گرجستان را پیش‌رو دارد. جمالی در صورت پیروزی به مرحله یک چهارم نهایی راه یافته و برای صعود به نیمه نهایی به دیدار برنده مبارزه اوکراین و آذربایجان خواهد رفت.

جواد محجوب در وزن ۱۰۰ - کیلوگرم دور نخست استراحت دارد و سپسس با برنده مبارزه " لوریشویلی " از گرجستان و " واسکوویچ " از لیتوانی می‌رود. در این وزن ۱۴ جودوکار حضور دارند که محجوب با پیروزی در مبارزه دور دوم خود راهی مرحله نیمه نهایی خواهد شد.

ایتالیا ایران تیم ملی جودو جهان رقابت روسیه فرانسه گرجستان مردان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر