کد خبر: 155665 A

عبادتی با نصیری قابل مقایسه نیست؛

با توجه به تغییراتی که در راس انجمن رخ داد، بچه ها از نظر روحی و روانی به هم ریخته اند. به همین جهت فکر نمی کنم ملی پوشان کشورمان بتوانند در رقابت های جهانی نتیجه خوبی بگیرند.

مربی سابق تیم ملی موی تای گفت: دوران ریاست جواد نصیری در انجمن موی تای، قابل مقایسه با عملکرد عبادتی در سال های حضورش در راس این ورزش نیست.

افشین جعفرزاده در گفتگو با خبرنگار ایلنا در خصوص انتصاب حمدالله عبادتی به عنوان رئیس جدید انجمن موی تای خاطرنشان کرد: بنده در سال های گذشته نیز با عبادتی کار کرده بودم، اما شخصا با جواد نصیری راحت تر بودم چراکه وی موی تای ایران را در سراسر جهان مطرح کرد. در دوران ریاست نصیری، موی تای ایران در ابعاد بین المللی صاحب عناوین ارزشمندی شد، به مربیان شخصیت داده شد و خلاصه اینکه کارنامه وی با عملکرد عبادتی قابل قیاس نیست.

جعفرزاده ادامه داد: البته عبادتی هم فرصت این را داشت که موی تای ایران را در جهان مطرح کند و این ورزش را به جایگاه های رفیع برساند، اما وی از این فرصت ها استفاده نکرد.

مربی سابق تیم ملی موی تای با اشاره به اینکه انتصاب عبادتی بدون نظرخواهی از خانواده موی تای صورت گرفته، اظهار داشت: انتصاب هم برای خودش چارچوبی دارد، اما آنهایی که این کار را انجام دادند بدون نظرخواهی از اهالی موی تای چنین کاری کردند.

وی تصریح کرد: عبادتی در دوره حضورش در راس موی تای برای این رشته چه کار کرد که حالا او را رئیس انجمن کرده اند؟ وی رئیس یک سبک دیگر هم هست. آیا می تواند برای هر دوی این رشته ها کار کند؟

جعفرزاده همچنین در مورد اینکه گفته می شود در اعتراض به برکناری نصیری از ریاست انجمن موی تای تمرینات تیم ملی تعطیل شده، گفت: چنین صحبت هایی صحت ندارد. با توجه به تعطیلات پایان سال به ملی پوشان استراحت دادیم. هر چند که بنده نمی توانم با عبادتی کار کنم.

مربی سابق تیم ملی موی تای در پایان درخصوص نتایج احتمالی تیم ملی کشورمان در مسابقات جهانی مالزی یادآور شد: با توجه به تغییراتی که در راس انجمن رخ داد، بچه ها از نظر روحی و روانی به هم ریخته اند. به همین جهت فکر نمی کنم ملی پوشان کشورمان بتوانند در رقابت های جهانی نتیجه خوبی بگیرند.

ایران تعطیلات تیم ملی جهان خانواده رقابت روحی و روانی مالزی تای موی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر