کد خبر: 157063 A

اردوی تیم ملی موی‌تای از فردا آغاز می‌شود؛

با توجه به زمان محدود باقی مانده تا آوردگاه جهانی(۲۰ روز دیگر) برای حضور مقتدر در این مسابقات معتبر جهانی، تلاشی دو چندان نیاز است.

سرپرست انجمن موی تای گفت: تغییر ات در سطح مدیریتی نباید مانع از حضور در رویداد جهانی ۲۰۱۴ شود و ما در تلاش هستیم تیمی آماده را به مالزی اعزام کنیم.

به گزارش ایلنا، حمدالله عبادتی تصریح کرد: اعتلای نام ایران همیشه ملاک بوده و به همین منظور تمام تلاش‌مان را بکار خواهیم بست تا تیمی پرقدرت راهی مسابقات ۲۰۱۴ مالزی شود.

وی همچنین از تماس تلفنی اعضای تیم ملی خبر داد و درخصوص اردو نشینان تاکید کرد: جای هیچ نگرانی نیست، کلیه اعضا و کادر فنی تیم ملی از فردا(یکشنبه) فرصت دارند تا در محل اردوی آمادگی که در آبسرد دماوند بر قرار خواهد بود، حضور یابند.

سرپرست انجمن موی تای اضافه کرد: برای داشتن تیمی مقتدر در اوزان مختلف کمیته استعداد یابی ۳ فایتر به اردو معرفی کرده تا اگر در هر وزنی ملی پوشان به مشکل بر خوردند نفرات جایگزین حاضر در اردو به این مسابقات اعزام شوند.

عبادتی با تاکید بر اینکه پیشرفت این رشته در پرتو همدلی خانواده موی تای میسر خواهد بود، گفت: انجمن موی تای خانه موی تای کاران است و از تمام مربیان و دلسوزان این رشته دعوت می کنم برای اعتلای موی تای در کنار هم قرار گیرند.

وی در پایان افزود: با توجه به زمان محدود باقی مانده تا آوردگاه جهانی(۲۰ روز دیگر) برای حضور مقتدر در این مسابقات معتبر جهانی، تلاشی دو چندان نیاز است.

ایران تیم ملی خانواده دماوند کادر فنی تیم ملی مالزی جهانی مسابقات تای موی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر