کد خبر: 158666 A

والیبال ساحلی تور آسیا – اقیانوسیه؛

تیم های والیبال ساحلی کشورمان با چهار پیروزی متوالی دیگر به جمع ۸ تیم برتر مسابقات والیبال ساحلی تور آسیا – اقیانوسیه صعود کردند.

تیم های والیبال ساحلی کشورمان با چهار پیروزی متوالی دیگر به جمع ۸ تیم برتر مسابقات والیبال ساحلی تور آسیا – اقیانوسیه صعود کردند.

به گزارش ایلنا، تیم یک ساحلی کشورمان متشکل از رحمان رئوفی و بهمن سالمی با عنوان هیئت والیبال هرمز گان پس از شکست نمایندگان استرالیا و تایلند، امروز با پیروزی برابر نماینده هنگ کنگ به عنوان سرگروه به مرحله حذفی(یک هشتم) راه پیدا کردند و سپس در این مرحله با پیروزی ۲ بر صفر برابر هندوستان جواز حضور در مرحله یک چهارم نهایی را از آن خود کردند.

نماینده دوم کشورمان نیز متشکل از پرویز فرخی و آق محمد سلاق با عنوان شهرداری ارومیه پس از شکست مقابل ژاپن و پیروزی برابر سنگاپور، امروز استرالیا دو را شکست داد تا به عنوان سرگروه به جمع هشت تیم برتر و مرحله یک چهارم نهایی راه پیدا کند و سپس با پیروزی برابر تایلند یک(دو بر صفر) به جمع هشت تیم برتر صعود کرد.

فردا در ادامه این رقابت های تیم اول کشورمان(هیئت والیبال هرمزگان) مقابل استرالیا دو صف آرایی می کند و تیم دوم(شهرداری ارومیه) نیز به مصاف نماینده قطر می رود که در صورت پیروزی به جمع چهار تیم برتر و مرحله نیمه نهایی صعود می کنند و در غیر این صورت برای عنوان پنجم تا هشتم مسابقه می دهند.

اقیانوسیه ایران تایلند ژاپن شهرداری قطر نیمه نهایی والیبال هندوستان استرالیا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر