کد خبر: 160616 A

وزیر ورزش وجوانان در سفر به لرستان،

لرستان استانی مستعد و قهرمان پرور است. تیم فوتبال گهر ویترین و نماد فوتبال لرستان است و برای حل این مشکل مردمی دریغ نمی‌کنیم.

وزیر ورزش و جوانان گفت: لرستان استانی مستعد و قهرمان پرور است. تیم فوتبال گهر ویترین و نماد فوتبال لرستان است و برای حل این مشکل مردمی دریغ نمی‌کنیم.

به گزارش خبرنگار ایلنا از بروجرد، محمود گودرزی در ادامه سفر خود به لرستان پس از بازدید و همچنین افتتاح چند پروژه ورزشی در شهرستان بروجرد عازم دورود شد.

وی در ابتدا از استادیوم تختی دورود بازدید کرد و سپس به همراه هیات همراه از ورزشگاه ۵هزار نفری چغابهرام بازدید کرد و از پیشرفت محدود این مجموعه طی چهار سال گذشته گلایه کرد.

گفتنی است؛ وزیر ورزش و جوانان از مدیر کل ورزش و جوانان لرستان، استاندار و رییس ورزش و جوانان دورود، رفع مشکلات و تسریع در روند ساخت این پروژه را خواستار شد.

نکته قابل توجه سفر وزیر ورزش و جوانان به دورود استقبال مردم این شهرستان از حضور ایشان و درخواست هایی از سوی آنها مبنی بر کمک به ورزش دورود و به ویژه رفع مشکلات تیم گهر بود.

در ادامه این سفر تعدادی از سمن‌های شهرستان دورود خواهان مساعدت وزیر و توجه به سمن‌ها و فعالیت‌های بخش جوانان شدند.

از دیگر برنامه‌های سفر به دورود برگزاری جلسه‌ای در فرماندهی دورود با حضور استاندار لرستان، نعمتی فرماندار دورود، محمدی اصل مدیر کل ورزش و جوانان لرستان، رحمتی رییس اداره ورزش و جوانان دورود و تنی چند از اعضای هیات فوتبال شهرستان دورود به منظور رفع مشکل مالکیت باشگاه گهر بود.

در این جلسه استاندار لرستان، ضمن تقدیر از حضور وزیر ورزش و جوانان و توجه ویژه به استان‌های محروم و مستعد، گفت: امیدواریم مشکل مالکیت باشگاه گهر دورود با مساعدت وزیر ورزش و دادستانی کل کشور حل شود تا این تیم بتواند بار دیگر و با قدرت در مسابقات لیگ فوتبال کشور شرکت کند.

دکتر گودرزی در ادامه گفت: لرستان استانی مستعد و قهرمان پرور است. تیم فوتبال گهر ویترین و نماد فوتبال لرستان است و برای حل این مشکل مردمی دریغ نمی‌کنیم.

وی افزود: امیدواریم از طریق رایزنی با دادستانی مساله مالکیت این باشگاه بر طرف شود.

وزیر ورزش و جوانان در ادامه گفت: وزارت ورزش و جوانان نیز در آینده نزدیک نسبت به رفع مشکلات گهر اقدام خواهد کرد.

اداره ورزش و جوانان فرماندار فوتبال مشکلات ورزش و جوانان وزارت ورزش و جوانان لرستان دورود استانی مستعد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر