کد خبر: 161027 A

برای برپایی اردوی تدارکاتی؛

تیم ملی والیبال ایران که خود را برای حضور در مسابقات لیگ جهانی آماده می‌کند قرار است با اضافه شدن بوبان کواچ، سرمربی جدید تیم ملی ایران برای برپایی اردوی تدارکاتی به کشورهای صربستان و بلغارستان سفر کند.

حضور تیم ملی والیبال ایران در کشورهای صربستان و بلغارستان برای برپایی اردوی تدارکاتی قطعی شد.

به گزارش ایلنا، تیم ملی والیبال ایران که خود را برای حضور در مسابقات لیگ جهانی آماده می‌کند قرار است با اضافه شدن بوبان کواچ، سرمربی جدید تیم ملی ایران برای برپایی اردوی تدارکاتی به کشورهای صربستان و بلغارستان سفر کند.

ملی‌پوشان در تاریخ ۲۶ تا ۳۰ اردیبهشت به بلغارستان خواهند رفت و پس از آن در تاریخ اول تا هشتم خرداد ماه هم به صربستان می‌روند تا چند بازی تدارکاتی در این دو کشور برگزار کنند.

بنابر اعلام سرپرست تیم ملی والیبال اعزام ملی‌پوشان به این دو کشور قطعی شده و کارهای دریافت گذرنامه هم انجام شده است. ملی‌پوشان با اضافه شدن کواچ کارشان را به صورت جدی‌تری پیگیری خواهند کرد.

وی ادامه داد: استرالیا برای حضور در ایران درخواست کرده بود که ما موافقت خود را برای این اردوی آماده‌سازی اعلام کرده‌ایم و منتظر هستیم تا آنها اقدامات اولیه را انجام دهند. ملی‌پوشان استرالیا قرار است در تاریخ ۱۸ تا ۲۳ اردیبهشت ماه به تهران بیایند تا چند بازی دوستانه با ایران انجام دهند.

ایران بازی بلغارستان تیم ملی تیم ملی ایران سرپرست تیم صربستان والیبال استرالیا اردوی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر