کد خبر: 162011 A

صبح امروز صورت گرفت؛

این فرصت برای تیراندازی با کمان به وجود آمده و فرصت خوبی است و ما امیدواریم کمانداران ایران بتوانند در مسابقات اینچئون بدرخشند.

رئیس کمیته ملی المپیک از فدراسیون تیراندازی با کمان بازدید کرد.

به گزارش ایلنا، کیومرثهاشمی با حضور در محل کار تک تک اعضای فدراسیون تیراندازی با کمان ضمن خدا قوت آرزوی سلامتی و بهروزی در سال جدید را برای این عزیزان از خداوند منان خواستار شد.

سپس به اتفاق رئیس و دبیر فدراسیون در دفتر محمد علی شجاعی، رئیس فدراسیون حضور یافت و به گفت‌وگو پرداختند. شجاعی در ابتدا گزارشی از حضور ملی‌پوشان کشورمان که در حال حاضر در مسابقات جهانی چین حضور دارند ارائه نمود و تیم کره جنوبی را رقیب بسیار جدی کشورمان در مسابقات اینچئون معرفی کرد و گفت: با توجه به اینکه در هر رشته(کامپوند و ریکرو) می‌توان ۳ مدال طلا کسب کرد، کره‌ای‌ها با توجه به میزبانی عزم خود را جذب نموده‌اند. ورزشکاران ما دارای آمادگی بسیار خوبی هستند و نزدیک بودن به رکورد این عزیزان سبب شده هیچ ورزشکاری خود را فیکس تیم ملی نبیند و دائما در تلاش باشند که بتوانند جزو بهترین‌ها باشند.

سپس کیومرثهاشمی نیز در این دیدار اظهار داشت: آوردن این رشته در بازی‌های آسیایی با توجه به اینکه ما ظرفیت کسب عنوان داریم فرصت خوبی برای شناسایی این رشته در افکار عمومی دارد همیشه گفتم وقتی مسابقات المپیک، جهانی و آسیایی هست و تلویزیون ورزشکاران ما را روی سکوی می روند نشان می‌دهند. اثر خود را می‌گذارد علاقه‌مندانی را جذب آن رشته می‌نماید. هم در توسعه و نگاه مسئولین، اثر خوبی دارد. این فرصت برای تیراندازی با کمان به وجود آمده و فرصت خوبی است و ما امیدواریم کمانداران ایران بتوانند در مسابقات اینچئون بدرخشند.

المپیک ایران بازی تلویزیون تیراندازی تیم ملی رئیس فدراسیون فدراسیون تیراندازی کره جنوبی مدال طلا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر