کد خبر: 162511 A

رقابت های بین المللی شنا – دبی؛

راه یافتگان ایران به مرحله نهایی این مسابقات عصر امروز برای کسب مدال به استخر مجموعه ورزشی حمدان شهر دبی وارد می شوند و به جدال با حریفان خود می پردازند.

رقابت های صبح روز سوم مسابقات بین المللی دبی در حالی پیگیری شد که ۳ نماینده ایران در این روز به جمع فینالیست ها راه یافتند و محسن مهمان نواز توانست سهمیه ورودی المپیک جوانان را کسب کند.

به گزارش ایلنا، در رقابت های صبح روز سوم از سری مسابقات بین المللی شنا دبی نمایندگان شایسته ایران در ۲ ماده ۳ جواز حضور در مرحله فینال را کسب کردند. محسن مهمان نواز نیز علاوه بر حضور در فینال با رکوردی درخور توجه توانست سهمیه المپیک نانجینگ را به ارمغان آورد.

شایان عظیمی و آریا نسیمی شاد در ۱۰۰متر قورباغه به مصاف حریفان رفتند. نسیمی شاد با زمان یک دقیقه و ۸ ثانیه و ۳۱ صدم ثانیه در رده سنی ۱۴-۱۵ سال و عظیمی با زمان یک دقیقه و ۹ ثانیه و ۶۱ صدم ثانیه در رده سنی ۱۶-۱۷ سال موفق به حضور در جمع فینالیست های این ماده شدند.

محسن مهمان نواز دیگر نماینده ایران در مسابقات صبح امروز بود. مهمان نواز در ماده ۵۰ متر کرال پشت به آب زد و با ثبت زمان ۲۷ ثانیه و ۸۹ صدم ثانیه ضمن حضور در مرحله نهایی مسابقات سهمیه ورودی المپیک جوانان را نیز کسب کرد. زمان مورد نیاز برای ورودی B المپیک نانجینگ ۲۸ ثانیه و ۱۴ صدم ثانیه بود. مهمان نواز با عملکرد خوب خود در مرحله مقدماتی این زمان را پشت سر گذاشت و نزدیک به یک ثانیه زودتر دیوار استخر را لمس کرد.

راه یافتگان ایران به مرحله نهایی این مسابقات عصر امروز برای کسب مدال به استخر مجموعه ورزشی حمدان شهر دبی وارد می شوند و به جدال با حریفان خود می پردازند.

المپیک ایران دبی المللی مسابقات کسب مرحله سهمیه فینالیست ثانیه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر