کد خبر: 162558 A

برای نخستین‌بار در تاریخ جوجیتسوی ایران؛

این دو ورزشکار در آکادمی جوجیتسوی ایران تمرین می کردند و در حقیقت با نام آکادمی جوجیتسوی ایران در مسابقات جهانی حضور داشتند.

جوجیتسوکار ایران در رقابت‌های حرفه‌ای جهان مدال برنز کسب کرد تا جوجیتسوی کشورمان برای اولین‌بار صاحب مدال جهانی در بخش حرفه ای شود.

به گزارش خبرنگار ایلنا، مسابقات جوجیتسوی حرفه‌ای جهان هفته گذشته در ابوظبی امارات برگزار شد که طی آن امیرحسین خادمیان موفق به کسب مدال برنز شد.

سید امیر خوش‌بین رئیس آکادمی جوجیتسوی ایران با اعلام این خبر گفت: در این مسابقات ۹۸۰ ورزشکار از ۷۰ کشور جهان حضور داشتند که همگی از قهرمانان دنیا محسوب می شدند.

وی افزود: از ایران نیز دو نماینده به نام‌های محمد منصوری و امیرحسین خادمیان حضور داشتند که در نهایت، خادمیان موفق به تصاحب مدال برنز شد.

خوش‌بین با بیان اینکه این مدال برای نخستین‌بار در تاریخ جوجیتسوی ایران به دست آمده، خاطرنشان کرد: این دو ورزشکار در آکادمی جوجیتسوی ایران تمرین می‌کردند و در حقیقت با نام آکادمی جوجیتسوی ایران در مسابقات جهانی حضور داشتند.

سرمربی و مربی تیم اعزامی کشورمان به رقابت‌های جوجیتسوی حرفه‌ای جهان در پایان در مورد برنامه‌های آینده آکادمی جوجیتسوی ایران گفت: دو ماه بعد، مسابقات گراپلینگ حرفه‌ای جهان را در پیش داریم که در ابوظبی برگزار خواهد شد. برای این منظور ۲ یا ۳ ورزشکاری که از سوی سازمان جوجیتسوی حرفه‌ای جهان تایید شوند و مجوزهای لازم را کسب کنند، به این رقابت اعزام خواهند شد.

ایران جهان رقابت مسابقات آکادمی حرفه مدال ﺑﺮﻧﺰ جوجیتسوی خادمیان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر