کد خبر: 164205 A

اعتبارات دولتی محدود است؛

اعتبارات دولتی محدود است و نمی‌تواند پاسخگوی این طیف عظیم جوانان و ورزشکاران باشد.

وزیر ورزش و جوانان با جوان توصیف کردن استان البرز آن را یک فرصت توصیف کرذ و گفت: اگر به این موضوع به درستی توچه نشود می تواند یک تهدید باشد.

به گزارش ایلنا، محمود گودرزی با بیان این مطلب گفت: اعتبارات دولتی محدود است و نمی‌تواند پاسخگوی این طیف عظیم جوانان و ورزشکاران باشد.

او ادامه داد: یکی از امتیازهای استان البرز وجود کارخانجات و بخش خصوصی در این استان است که با استفاده بهینه از ظرفیت‌های بخش خصوصی می‌توان از مشکلات مالی کاست، البته همه این موارد هم‌افزایی جمعی را می‌طلبد.

وزیر ورزش و جوانان در ادامه خاطرنشان کرد: ارگان‌ها و سازمان‌ها می‌توانند کمک کنند تا ورزش به سوی پیشرفت و دستیابی به اهداف مورد نظر هدایت شود.

گودرزی تصریح کرد: نباید به دنبال ساخت پروژه‌های خیلی بزرگ بود، بلکه باید تلاش کنیم ضمن اتمام پروژه‌های نیمه تمام، توجه بیشتری به ساخت استخرها و سالن‌های ورزشی کوچک داشته باشیم چراکه بخش خصوصی تمایلی بیشتری به شرکت در احداثاین پروژه‌ها دارد و سود حاصل از سرمایه‌گذاری خود را نیز سریع‌تر دریافت خواهد کرد.

وی در ادامه ابراز داشت: البرز استان تازه تاسیس است و باید به این استان نوپا توجه ویژه داشت تا سرانه ورزشی آن در سطح قابل توجهی افزایش یابد.

وزیر ورزش و جوانان در پایان گفت: اعتبار هیات‌های ورزشی و سمن‌های جوانان را به طور چشمگیری افزایش خواهیم داد و در مقابل نیز انتظار فعالیت بیشتر و کسب موفقیت‌های بالاتری را از این استان داریم.

استان البرز بخش خصوصی سرمایه گذاری مشکلات مالی ورزش و جوانان جوانان جوان دولتی گودرزی محدود
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر