کد خبر: 164404 A

با حضور مشاور وزیر ورزش در امور ایثارگران؛

در جلسه ای که با ایثارگران داشتیم، شورای هم اندیشی ایثارگران با انتخاب آنها تشکیل و تاکنون ۵ جلسه در این زمینه برگزار شده و نتایج خوبی داشته است.

نشست هم اندیشی ایثارگران وزارت ورزش و جوانان، با حضور محمد خرم مشاور وزیر در امور ایثارگران، عباسی مدیر مرکز هسته گزینش و همکاران ایثارگر وزارت ورزش و جوانان برگزار شد.

به گزارش ایلنا، محمد خرم در این نشست که بعداز ظهر امروز در ساختمان مرکزی وزارت ورزش و جوانان برگزار شد، به مهم ترین برنامه های دفتر امور ایثارگران اشاره کرد و گفت: توجه به منشور اخلاقی و حسن ارتباط با همکاران، تشکیل ستادهای ساماندهی امور ایثارگران در استان ها، توجه به بحثتحصیلی فرزندان ایثارگر، سفرهای زیارتی خانواده ایثارگران، درمان ایثارگران و فرزندانشان، برگزاری مسابقات فرهنگی، ورزشی و ارایه تسهیلات به آن ها مهم ترین رئوس این برنامه ها در چند ماه اخیر بوده و ادامه خواهد داشت.

وی از تشکیل شورای هم اندیشی ایثارگران خبر داد و افزود: در جلسه ای که با ایثارگران داشتیم، شورای هم اندیشی ایثارگران با انتخاب آنها تشکیل و تاکنون ۵ جلسه در این زمینه برگزار شده و نتایج خوبی داشته است.

خرم با اشاره به لزوم اجرای لایحه خدمات ایثارگران در همه دستگاه ها از همکاران ایثارگر خواست تا با اطلاع از حقوق قانونی خود، کمبودها و نواقص را به او گزارش کنند تا نسبت به رفع موانع و کاستی ها اقدام شود.

در این جلسه همکاران ایثارگر نیز نقطه نظرات، پیشنهادات و مسائل خود را با مشاور وزیر در امور ایثارگران در میان گذاشتند.

حقوق خانواده درمان لایحه وزارت ورزش و جوانان جلسه مشاور امور ایثارگران اندیشی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر